Srpen 2012


Grafická soutěž

29. srpna 2012 v 16:58 | moncaabs |  Soutěže
Je tu první grafická soutěž. Do soutěže se můžete přihlásit následujícími kroky:

-přezdívka nebo jméno
-blog (nemusí být)
-email (nemusí být)


Srpen 2012

24. srpna 2012 v 8:27 | Daiva99

srpen 2012


04. 08. - 18:00
Hrad Houska - Noc s hvězdami
18. 08. - 17:15
Smržovka - letní festival Eurion 2012

22. 08. - 19:00
Hustopeče - Den na zkoušku

25. 08. - večer
Hoštice - Stodola Michala Tučného
26. 08. - 14:30
Trhové Sviny - vystoupení na náměstí

1.poznávačka

23. srpna 2012 v 20:20 | Daiva99 |  Soutěže
Je tu první poznávačka.Smějící se
a) Z jakého muzikálu je paruka?
b) Napiště jednu píseň kterou Monika v daném muzikálu zpívá.
c)Kdy měl onen muzikál premiéru?
d)Co chcete na diplom??


Pár videí

22. srpna 2012 v 15:49 | Daiva99 |  Videa

Vítejte..

19. srpna 2012 v 20:06 | Daiva99 |  Mimo Moniku
Jistě jste si všimli, že tu proběhla změna designu. :)
Adresa je samozřejmě stejná ,ale stačí kliknout na obrázek a nebo rubriky pod ním.
Doufám že se Vám zalíbí.Daiva

Duety

19. srpna 2012 v 19:38 | Daiva99 |  Videa


Monika Absolonová a - Marian Vojtko


Dvě otázky na tělo..Pro Michala Davida

19. srpna 2012 v 19:17 | Daiva99
Michale,s Monikou Absolonovou jste se pohádali kvůli její muzikálové desce a poté ji vyhodil i z muzikálu Kat Mydlář.
V čem byl problém, protože ona tvrdí, že vám o tom albu říkala a že jste s novým natočením svých písní souhlasil?
,,Není to pravda.Jan mi nahlásila, že chce udělat nějaké maje písně z Kleopatry, ovšem já jsem netušil, že je bude předělávat a že mi Škorpík nezavolá a nepustí mi hotové nahrávky.Mně se nelííbila forma, jak ty písně udělali.Řekl jsem jí to z pozice producenta, který jí léta dělal a udělal ji jako muzikálovou zpěvačku, tak si myslím, že mám trošku právo do toho mluvit.Oni mě postavili před hotovou věc a písně pustili , až když bylo všechno hotové a CD bylo ve výrobě".

Michal David a Monika Absolonová v kalendáři Jakuba Ludvíka
Zdroj : časopis Sedmička

Záznam solového koncertu Moniky.

19. srpna 2012 v 19:02 | Daiva99
Kdysi dávali na ČT1 záznam solového koncertu v Praze.
Stačí kliknout.
Rozhovor s Monikou v časopise Sedmička

18. srpna 2012 v 20:09 | Daiva99
Čím si vás získal váš současný přítel Vratislav Janda?
,,Kombinací spousty věcí - Vráťa je dospělý,vyrovnaný a úspěšný chlap...Úspěšný nemyslím z finančního hledisk, ale proto, že v životě zažil spoustuvěcí, je scestovalý, umí jazyky a mám ho za co obdivovat.Když se začneme bavit, tak on o všem ví, což je neuvěřitelné.Doma třeba nemusím mít slovníky, protože mám Vráťu."
Měla jste problém s tím, že jste s ním začala chodit v době, kdy byl ženatý?
,,Měla jsem s tím velký vnitřní problém, i když jsem věděla, že žije v manželské odluce a připravuje se na rozvod,jehož jsem nebyla důvodem.Kdybych byla, nedovedla bych s tím žít.Vráťa je brácha mého blízkého kamaráda, tak jsem věděla, že se svou ženou už dlouho nežije.Stejně mi to ale nebylo příjemné".
Ani neřešíte že je o jedenáct let starší?
,,To víte, že jsem to řešila.Vráťa je navíc paradoxně někdo,kdo vůbec neodpovídá systém chlapů.Imponovali mi něčím neuspořádaní a zlobiví, ale myslím že tohle už má Vráťa za sebou".
Souhlasíte s odbornou studií, že ženy, které neměly zrovna ideální vztah s otcem, si pak hledají za partnery starší muže, kteří jsou pro ně nejen partnery, ale částečně jim nahrazují i otce?
,,Nemyslím si,že by mi Vráťa nahrazoval otce. Vráťa je třeba absolutní protipol mého otce, povahově bych ho spíš přirovnala k mému dědovi."
S Vráťou jste tři roky,blíží se vám šestatřicítka, biologické hodiny ještě nebuší na poplach?Přemýšlíte o dítěti?
,,Přemýšlým.Nejdřív se nezadařilo, pak přišla nabídka na Star Dance ,potom jsem dostala nabídku na Funny Girl,kdy kvůli mně divadlo uspíšilo premiéru o čtvt roku...Už jsem dost stará na děti.U Vráti vidím, že je skvělý táta, i kdyby se nedej bože něco stalo,tak vím, že bychom se vždycky dohodli.Miminko bych ráda, ale netvrdím že to bude zítra."
Psalo se že Michal David je váš bratranec, je to pravda?
,,Vůbec je to úplný blábol.Byla jsem z toho překvapená a spousta kolegů mi začala říkat, ať pozdravuji bratrance."(smích)
Jaký je váš vztah s Michalen Davidem nyní?
,,Hezký.Když se potkáme, rádi se vidíme, anebo to tak aspoň já cítím, ale už spolu nespolupracujeme.Michala budu mít vždycky ráda a vždycky mu bude vděčná, že mě přivedl do branže".
Zdroj: časopis Sedmička

Monika Absolonová: Nevěru už neodpustím!

18. srpna 2012 v 18:40 | Daiva99 |  Monika z internetu
Zpěvačka Monika Absolonová.
Příští rok oslaví Monika Absolonová (35) dvacet let v showbyznyse. Její první album Monika vyprodukoval Michal David, když jí bylo šestnáct. Od té doby ušla tehdejší studentka hotelové školy pořádný kus cesty a stala se z ní nejen uznávaná muzikálová hvězda, ale i oblíbená herečka a moderátorka. Několik velkým mezníků jí potkalo i v soukromí. A nebyla to vždy jen procházka růžovou zahradou o čemž svědčí i tento otevřený rozhovor.
Moniko, jak moc je pro vás v životě důležitá láska?
Láska a zdraví je pro mě to nejdůležitější. Láska je něco, co vám dává buď jiskru a štěstí nebo naopak neštěstí, ale vždycky vás někam poposouvá. Taky dává jistotu i nejistotu.
A co všechno jste pro ni ochotná udělat nebo obětovat?
Spoustu věcí, ale takhle se to těžko říká - obětovat... Myslím si, že když někoho milujete, necítíte to jako oběť, protože to děláte z lásky. Až když přestanete milovat, uvědomíte si, že to třeba i oběť byla.
Odpustíte partnerovi nevěru?
To je strašně těžká otázka. Kdysi jsem jí odpustila a nic dobrého mi to nepřineslo... Člověk může v životě zakopnout a pak je možná dobré mu to odpustit, ale je hloupé, když kulhá celý život. V momentě, kdy se to stane, nevíte, jestli je to klopýtnutí nebo jestli to je začátek toho, že bude pořád kulhat. Dnes už bych partnerovi nevěru asi neodpustila, protože když umím být věrná já, tak proč by to neměl umět i můj partner. A to si myslím, že mám dost příležitostí být nevěrná. Vždycky to ale záleží na těch dvou, protože jsou také lidé, kteří mají volný vztah, ale to není nic pro mě. A protože mám velké ego a bujnou fantazii, tak bych si okamžitě vymyslela milion příběhů a vztah by šel stejně do háje, takže i kdybych se partnerovi snažila nevěru odpustit, neuměla bych s tím fungovat.
Byla jste vy sama partnerovi někdy nevěrná?
Ne. Nikdy jsem nikomu nezahýbala. A vždycky, když se mi začali líbit i jiní muži, tak to bylo, a u mě asi zřejmě i bude, vždy až ve chvíli, kdy to doma zásadně neklapalo. U mě ale nikdy nebyl rozchod kvůli někomu jinému, vždycky jsem se rozešla, protože jsme spolu už nemohli být, žít, fungovat. A pak jsem se začala pořádně rozhlížet kolem sebe.
A proč skončilo její první manželství a čím si zpěvačku získal její současný přítel Vratislav Janda? Celý rozhovor s Monikou Absolonovou najdete v aktuálním vydání časopisu SEDMIČKA, který vyšel 16. srpna


Otevřený rozhovor přidám .

Monika na fotkách

16. srpna 2012 v 8:18 | Daiva99
Slavnostní otevření nové restaurace El Asador - Monika AbsolonováNarozeniny Františka Janečka - Monika Absolonová s přítelemJitka Zelenková slavila narozeniny - Monika Absolonová s přítelemAvon Pochod proti rakovině prsu - Monika AbsolonováSlavnostní otevření nové restaurace El Asador - Monika Absolonová a Libuška VojtkováNarozeniny Margita a Zagorová - Monika AbsolonováKoncert Pavla Vítka na Karlštejně- Monika Absolonová, Pavel Vítek

Monika Absolonová: Líbačka na veřejnosti po vzoru Bučkové

16. srpna 2012 v 8:04 | Daiva99 |  Monika z internetu
Monika Absolonová: Líbačka na veřejnosti po vzoru Bučkové (Monika Absolonová s přítelem)
Modelku Elišku Bučkovou kromě její vyhublé postavy, kvůli které ji mnozí podezírají z anorexie, proslavil zejména její vztah s rockerem Noidem. A pohledný pár pak také neustálé předvádění jejich lásky na veřejnosti. Ostatně naposledy se stále zamilovaná dvojice veřejně líbala na prezentaci luxusního bydlení Dock, nebo na oslavě Eliščiných narozenin.
Přestože na této akci zpěvačka Monika Absolonová chyběla, na hradě Houska, kde nedávno odehrála svůj minikoncert, neváhala veřejně líbat svého přítele Vráťu.
Absolonová je se svým přítelem už tři roky a pořád si svůj vztah po nevydařeném manželství nemůže vynachválit. Vráťa často svoji partnerku doprovází do společnosti a podporuje její kariéru, Monika se zase na oplátku pořád občas učí hrát golf, zejména nejspíš proto, že to je jediný sport, u kterého se dá kouřit a pít, což je podle některých zlých jazyků jejich velké společné hobby.
Autor: iHOT.czMonika Absolonová: Líbačka na veřejnosti po vzoru BučkovéMonika Absolonová: Líbačka na veřejnosti po vzoru BučkovéMonika Absolonová: Líbačka na veřejnosti po vzoru Bučkové

Návrhář drsně zneužil krásky Absolonovou, Průšovou a Zimovou: Šílený podvod a hodně hrubé nadávky!

16. srpna 2012 v 7:58 | Daiva99 |  Monika z internetu
Absolonová, Zimová a Průšová jsou naštvané.
Začínající módní návrhář Mike Zachevar do šoubyznysu ještě pořádně ani nevstoupil a už si proti sobě poštval pěknou řádku hvězd. Jeho vulgární chování a podvody už ho proslavily více než jeho práce.
Zachevar uspořádal svoji první módní přehlídku a hned lítaly blesky. Na propagační materiály si vyvěsil jména jako Monika Absolonová (35), Tereza Zimová a další hvězdy, které s přehlídkou neměly nic společného. Když to Zimová zjistila, slušně požádala jeho asistentku, aby její jméno i jméno Moniky z webových stránek smazala.
"Pan Zachevar si mě předtím dvakrát objednal na přehlídku a vždycky to zrušil, protože se náhle nekonala. Přišla jsem kvůli tomu o jiné kšefty. A pak si mě napíše na stránky k akci, na kterou mě vůbec nebookoval," řekla Super.cz rozčilená Zimová.
"Když jsem se ozvala, začal na mě hulákat a nazývat mě těmi nejsprostšími slovy včetně dámského přirození. Takhle se mnou v životě nikdo nejednal, a to nejsem v šoubyznysu zrovna krátce," vysvětlila Zimová.
"Stejně naštvaná byla i Monika, která také okamžitě chtěla stažení svého jména ze stránek," dodala Zimová.
Kateřina Průšová (28) Zachevarovi fotila jeho první kampaň. Nyní ale také již nemají dobré vztahy. "Zachoval se vůči mě velmi sprostě. Nechci s ním mít již nic společného a byla bych raději, aby se o něm v souvislosti s mým jménem vůbec nepsalo. Špatná reklama je taky reklama a já mu v tom pomáhat nechci," uzavřela Průšová. ■
Zdroj: super.cz