Monika Absolonová o rozchodu: Je to smutné a bolí to

6. ledna 2013 v 18:57 | Daiva |  Monika z internetu
Monika Absolonová
zdroj: Herminapress.cz / Martin Mithofer Monika Absolonová
Zpěvačka Monika Absolonová (36) je zase na ocet. Po třech a půl letech skončil její vztah s Vratislavem Jandou (47). Jak se teď muzikálová hvězda cítí?
Letošní Vánoce byly pro zpěvačku Moniku Absolonovou velmi smutné. Po třech a půl letech vztahu se jen několik málo týdnů před Štědrým dnem rozešla s partnerem Vratislavem Jandou. Na svátky tak byla sama.
"Je nám to oběma moc líto, přiznám se, že jsem ráda, že se to dostalo ven až teď, protože těsně po rozchodu by nás to úplně rozsekalo. Proto se nezlobte, že jsem vám to nenapsala. S Vráťou jsem prožila krásné 3 roky plné lásky, podpory, zážitků," napsala zpěvačka na sociální síti.


"Možná tím, že se ten vztah nikam neposunul, tak nám nějak vyhořel v dlaních. Nejsme první ani poslední, ale je to smutné a bolí to. Ale protože jsme si jakkoliv neublížili, zůstaneme i nadále v kontaktu, ale už jen kamarádském. Bude líp, musí," dodala Absolonová.
Pár se dal dohromady na jaře v roce 2009. Janda byl tehdy ještě ženatý a tak zpěvačka čekala, až se rozvede, aby s ním mohla začít novou životní etapu. Ta ale teď skončila rozchodem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama