Monika Absolonová: Proč jsem tajila rozchod celé týdny? Bála jsem se!

29. ledna 2013 v 14:14 | Daiva |  Monika z internetu

Monika Absolonová Foto: Aha! - Martin Hykl, Profimedia.cz
Poté, co se v pátek provalilo, že Monika Absolonová (36) už pěkných pár týdnů není se svým snoubencem, musela zpěvačka s pravdou ven. A svým fanouškům se snažila vysvětlit, proč nepříjemnou záležitost oba tak dlouho tutlali.
Monika už s Vratislavem Jandou není poměrně dlouho. Jenže v malém rybníčku českého showbyznysu se nic nedá utajit příliš dlouho, a tak nakonec vše vyplavala na hladinu. "Je nám to oběma moc líto, přiznám se, že jsem ráda, že se to dostalo ven až teď, protože těsně po rozchodu by nás to úplně rozsekalo. Proto se nezlobte, že jsem vám to nenapsala. S Vráťou jsem prožila krásné 3 roky plné lásky, podpory, zážitků," vzkázala svým fanouškům na sociální síti, kde se pokusila vysvětlit i to, proč se podle ní nadějný vztah změnil v trosky.

"Možná tím, že se ten vztah nikam neposunul, tak nám nějak vyhořel v dlaních. Nejsme první ani poslední, ale je to smutný a bolí to," dodala Monika, která, která tvrdí, že se rozešli v dobrém a jejich vztah jen po dohodě změnili na kamarádský. Prý to tak podle ní prostě bude lepší.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama