Hraju svi*i, říká o své roli v Gymplu Absolonová

8. února 2013 v 13:05 | Daiva |  Monika z internetu
Monika Absolonová
Zpěvačka Monika Absolonová získala roli v seriálu Gympl s (r)učením omezeným! "Je to svině, která svého bývalého jen vydírá," říká o své roli.
Absolonová si zahraje bývalou ženu chemikáře Ctirada Volejníka, kterého ztvárňuje Jan Šťastný. "Je to svině, která svého bývalého jen vydírá. Na začátku jsem si říkala, že je mi tato postava vzdálená, ale nakonec tuto roli beru jako výzvu," prozradila o své první seriálové zkušenosti Monika Absolonová.
Volejníková má se Ctiradem tři děti a jak sama říká, rozvedli se proto, že je Ctirad pitomec a zapomíná doma deštník. Volejník měl před sebou slibnou vědeckou kariéru ve výzkumném ústavu, ale když si jednoho dne zapomněl doma deštník a vrátil se pro něj, našel tam Volejníkovou v posteli se svým nadřízeným. Výsledkem bylo, že ho nadřízený z ústavu vyhodil a Volejníková se se Ctiradem rozvedla, protože co s chlapem bez peněz a budoucnosti!
Monika Absolonová
(Foto: Archiv TV Nova)

Volejníková si velmi rychle našla nového přítele a ze Ctirada drsným způsobem vymáhá alimenty. Ctirad jí odevzdává skoro celý svůj učitelský plat. Když nezaplatí, nesmí vidět své děti, které bezmezně miluje.
Jan Šťastný
(Foto: Nova.cz)

Kdesi v hloubi duše ale Ctirad nepřestal svou bývalou ženu mít rád a ve slabých chvilkách přiznává, že by se k ní rád vrátil. Zdá se však, že k tomu nikdy nedojde, protože Ctirad je beznadějně švorc. "Jsem moc ráda, že jsem do Gymplu vstoupila. Můj kolega Honza Šťastný je příjemném chlap a velký profesionál. Většinu scén točíme s Honzou jen u dveří, protože dál ho nepustím," usmívá se Monika.
Zdroj : prask.nova.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Renda♥ Renda♥ | Web | 8. února 2013 v 13:13 | Reagovat

hezký článek já už se těším až gympl pojede

2 Daiva Daiva | Web | 8. února 2013 v 13:16 | Reagovat

[1]:Také se nemůžu dočkat  :-D  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama