Monika Absolonová se připravuje na Mary Poppins! Máme fotky!

9. února 2013 v 17:49 | Daiva |  Monika z internetu
Mary Poppins v podání Moniky Absolonové opět vstoupila do Divadla Hybernia, kde v minulosti ztvárnila Mylady ve Třech Mušketýrech, Lorraine v Draculovi nebo Fanny Briceovou v Thálií oceněné Funny Girl.
"Během posledních dvou měsíců jsem strávila vždycky několik dní v Brně a pilně zkoušela s režisérem Petrem Gazdíkem na jevišti, v Praze pak probíhaly choreografické zkoušky pod dohledem choreografky Lucie Holánkové a hlavně příprava na těžkou a krásnou roli s panem profesorem Klezlou. Jsem ráda, že už můžeme zkoušet tady i když popravdě z "létání" mám pořád hrůzu, ale jak říká Mary Poppins: Stačí jen chtít a rázem vše je možné", říká ke zkoušení Monika Absolonová.
Zpěvačka se bude v hlavní roli střídat s Alenou Antalovou, Johankou Gazdíkovou a Radkou Coufalovou, které již tuto roli v minulých sezonách odehrály ve zcela vyprodaných představeních Městského divadla Brno.
Představení Mary Poppins se bude v pražském Divadle Hybernia hrát za doprovodu živého orchestru od února do května 2013 v 30 exkluzivních představeních Městského divadla Brno v koprodukci společnosti Musical Production.
Zdroj: sedmicka.tyden.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama