Moniku tento rok čekají hned dva nové muzikály

8. února 2013 v 13:50 | Daiva |  Monika z internetu
MARY POPPINS
Rodinný muzikál ve spolupráci s MDB,Cameron Mackintosh LTD. A PRODUKCÍ Walt Disney
od londýnského producenta muzikálů Les Misérables s Miss Saigon
V HLAVNÍ ROLI MONIKA ABSOLONOVÁ
NEBO ALENA ANTALOVÁ

Musicals production pro všechny malé i velké přiváží tu nejlepší chůvu, jakou si lze přát!Přeneseme vás do Londýna konce 19.století, do doby, kdy nebylo vždy jednoduché být dítětem a vychovatelky byly jejich častou noční můrou.Ale ne u nás! U nás zažijete mnoho nádherných dobrodružství a splníme spoustu dětských snů, protože se tu exklluzivně na 30 představení zastaví ta nejmilejší chůva všech dob - MARY POPPINS.
Už nemusíte cestovat stovky kilometrů, abyte zažili atmosféru pravého londýnského muzikálu! Mary Poppins se představí v kvalitě a provedení dle příslušných pravidel původních producentů, a tak i původní návrhy scény, kostýmů i akrobatických triků zůstaly téměř nedotčeny.
POPRVÉ 14.2.2013 od 19:00(pouze 30 představení)


KRÁLOVNA ANTOINETTA
Historický muzikál
PARIS VERSAILLES-1788-VLÁDA LUDVÍKA XVI.-ÚPADEK MONARCHIE
libreto JIŘÍ HUBAČ texty písní PAVEL VRBA hudba JIŘÍ ŠKORPÍK
V ROLI KRÁLOVNY ANTOINETTY - MONIKA ABSOLONOVÁ

Společnost Musical Production uvede na scéně Divadla Hybernia muzikál Královna Antoinetta .Libreto k romantickému příběhu z doby vlády Ludvíka XVI. a jeho ženy Marie Antoinetty napsal Jiří Hubač,texty písní Pavel Vrba.
Příběh se odehrává v době, kdy Ludvíkova monarchie spěje k zániku, lid žije v bídě a zemi hrozí hlad. Za viníka je označena lehkomyslná a rozmařilá královna Marie Antoinetta, propuká revoluce, padne Bastila a její život je v ohrožení. Příběh Ludvíka XVI. a jeho ženy Antoinetty stále vábí divadelní a filmové tvůrce po celém světě. Premiéra původního českého muzikálu se bude konat 24.10.2013 na počest jeho zesnulých tvůrců - dramatika a scénáristy Jiřího Hubače a básníka a textaře Pavla Vrby. Autorem hudby se stal Jiří Škorpík, který začal na muzikálu pracovat s Karlem Svobodou krátce před jeho tragickou smrtí. Uvedení muzikálu bude tedy rovněž vzpomínkou i na tohoto významného skladatele.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama