Zkoušky "Mary Poppins" v Divadle Hybernia vrcholí

8. února 2013 v 13:23 | Daiva |  Monika z internetu
Premiéra pražského uvedení světového muzikálu "Mary Poppins", která se uskuteční 14. února 2013 v Divadle Hybernia se neúprosně blíží. Divadlo ožilo čilým zkušebním ruchem a zkoušky jsou v plném proudu. Pojďme se na ně vypravit.
Nejprve se v divadle ozývala hlavně angličtina, protože se do Prahy vypravila skupina odborníků na létací stroje přímo z Londýna. Ze společnosti, která v divadlech po celém světě dokáže připravit technologie, díky kterým se účinkující vznášejí nejen nad jevištěm.
O pár dní později se prostor za divadlem zaplnil kamiony, které přivezly "barevný svět Mary Poppins", včetně všech dekorací, rekvizit a kostýmů, které jsou dílem Petra Hlouška (scéna) a Andrey Kučerové (kostýmy).
Mary Poppins Monika Absolonová
Zkoušky Mary Poppins
V hlavní roli kouzelné chůvy se pražskému publiku představení Monika Absolonová, která se bude střídat s Alenou Antalovou, Johankou Gazdíkovou a Radkou Coufalovou, které již s tou rolí mají početné zkušenosti z Městského divadla Brno.
"Během posledních dvou měsíců jsem strávila vždycky několik dní v Brně a pilně zkoušela s režisérem Petrem Gazdíkem na jevišti, v Praze pak probíhaly choreografické zkoušky pod dohledem choreografky Lucie Holánkové a hlavně příprava na těžkou a krásnou roli s panem profesorem Klezlou. Jsem ráda, že už můžeme zkoušet tady i když popravdě z "létání" mám pořád hrůzu. :-), ale jak říká Mary Poppins - Stačí jen chtít a rázem vše je možné", říká ke zkoušení Monika Absolonová.
Mary Poppins Monika Absolonová Eduard Klezla
Korepetice s Eduardem Klezlou
Mary Poppins Monika Absolonová Petr Gazdík
Režisér Petr Gazdík a Monika Absolonová
Představení Mary Poppins se bude v pražském Divadle Hybernia hrát za doprovodu živého orchestru od února do května 2013 v 30 exkluzivních představeních Městského divadla Brno v koprodukci společnosti Musical Production.
Mary Poppins
Monika Absolonová
Mary Poppins Monika Absolonová
Zkoušky Mary Poppins
Zdroj.: musical.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama