Monika Absolonová v Gymplu: Vyděračka ždíme chudého chemikáře!

2. března 2013 v 8:26 | Daiva |  Monika z internetu

Gympl - Monika Absolonová
zdroj: Archiv TV Nova Gympl - Monika Absolonová

Zpěvačka Monika Absolonová získala roli v seriálu Gympl s (r)učením mezeným! Zahraje si bývalou ženu chemikáře Ctirada Volejníka, kterého hraje Jan Šťastný.
"Je to svině, která svého bývalého jen vydírá. Na začátku jsem si říkala, že je mi tato postava vzdálená, ale nakonec tuto roli beru jako výzvu," prozradila o své první seriálové zkušenosti Monika Absolonová. Volejníková má se Ctiradem tři děti a jak sama říká, rozvedli se proto, že je Ctirad pitomec a zapomíná doma deštník. Volejník měl před sebou slibnou vědeckou kariéru ve výzkumném ústavu, ale když si jednoho dne zapomněl doma deštník a vrátil se pro něj, našel tam Volejníkovou v posteli se svým nadřízeným. Výsledkem bylo, že ho nadřízený z ústavu vyhodil a Volejníková se se Ctiradem rozvedla, protože co s chlapem bez peněz a budoucnosti!
reklama
Volejníková si velmi rychle našla nového přítele a ze Ctirada drsným způsobem vymáhá alimenty. Ctirad jí odevzdává skoro celý svůj učitelský plat. Když nezaplatí, nesmí vidět své děti, které bezmezně miluje. Kdesi v hloubi duše ale Ctirad nepřestal svou bývalou ženu mít rád a ve slabých chvilkách přiznává, že by se k ní rád vrátil. Zdá se však, že k tomu nikdy nedojde, protože Ctirad je beznadějně švorc.
Nepropásněte: Třpytivá trička Crazy Cats jsou právě v prodeji!

"Jsem moc ráda, že jsem do Gymplu vstoupila. Můj kolega Honza Šťastný je příjemnej chlap a velký profesionál. Většinu scén točíme s Honzou jen u dveří, protože dál ho nepustím," usmívá se Monika. A jak bude slavit zpěvačka a nyní i herečka Valentýn mimo televizní kamery? "Letošní svátek zamilovaných bude velkolepý. Čeká mě premiéra nového muzikálu,"dodává Monika Absolonová.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama