Z maminy Csákové je čupr baba: Změnila si barvu vlasů a nakadeřila lokny. Líbí se vám?

1. března 2013 v 18:53 | Daiva |  Monika z internetu
Monika Absolonová a Ilona Csáková zazpívají společně v novém pořadu.
Monika Absolonová a Ilona Csáková zazpívají společně v novém pořadu.

Zpěvačka Ilona Csáková (42) se už brzy opět připomene svým věrným fanouškům. U příležitosti natáčení nového pořadu České televize se nedávno setkala se svou kolegyní a kamarádkou Monikou Absolonovou (36). Ještě předtím však navštívila frizéra a vytasila se s novým, šmrncovním účesem!
"Vlasy jsem si nechala dorůst a změnila jsem barvu, cítím se fajn. S Monikou jsme se sešly při natáčení nového zábavného pořadu České televize, který budou moderovat Aleš Háma (39) a Jakub Wehrenberg," řekla Super.cz Csáková s tím, že se diváci mají na co těšit.
"Budeme zpívat jednu hodně známou písničku z osmdesátých let, ovšem pojatou jako recesi," prozradila nám zpěvačka, která nejvíc času věnuje pětiměsíčnímu synovi Dominikovi a tříletému Danielovi a díky rodinnému štěstí prožívá jedno z nejkrásnějších období v životě.
Absolonová se s Csákovou viděla po dlouhé době a setkání si moc užívala. "Jsem ráda, že jsem se po delší době potkala s úžasnou zpěvačkou Ilčou Csákovou a společně jsme nazpívaly překvapivou píseň," napsala na sociální síť zpěvačka, jež září v rodinném muzikálu Mary Poppins.
Zdroj:super.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama