Monika Absolonová: Přímá cesta k úspěchu

7. dubna 2013 v 16:10 | Daiva |  Monika z internetu

Letos bude jako loňská laureátka předávat Cenu Thálie 2012.
Zdroj: Jaroslav Urban
Sice se před nedávnem rozešla se svým přítelem Vratislavem Jandou, ale jak už to bývá, osud jí to vynahradil z druhé strany. A nutno podotknout, že vrchovatě. Nejenže se na obrazovky ČT1 v plné parádě vrátil soutěžní pořad Taxík, ale vstoupila i do nováckého seriálu "Gympl", kde si střihla roli manželky chemikáře Ctirada Volejníka, kterého hraje Jan Šťastný. "Michaela je svině, co svého bývalého jen vydírá. Na začátku jsem váhala, zda do toho jít, protože je mi tato postava hodně vzdálená, ale nakonec jsem na nabídku kývla. Pořady Gympl s (r)učením omezeným
Taxík
Beru ji jako výzvu," prozradila Monika. "Kolega Honza Šťastný je příjemný chlap a velký profesionál. Většinu scén ale točíme jen u dveří, dál ho většinou nepustím," dodává se smíchem.
Když běžely první díly, Monika zrovna stála na jevišti. Zatím posledním muzikálovým přírůstkem ve zpěvaččině repertoáru je Mary Poppins, která měla nedávno premiéru v Divadle Hybernia. "Mary mě strašně baví jako celek a moje postava mě naplňuje. Když za jeden večer asi desetkrát řeknete 'Stačí chtít a rázem vše je možné', začnete tomu věřit. A já tomu opravdu věřím! Měli bychom se o to pokoušet všichni," míní. Že to v jejím případě opravdu platí, není pochyb. Vždyť, kdo by si ještě nedávno pomyslel, že dokonce získá cenu Thálie za mimořádné ztvárnění hlavní role v muzikálu Funny Girl, který mělo na repertoáru Severočeské divadlo Ústí nad Labem. A co víc! Nyní se již chystá na další premiéru. V Divadelním spolku Háta totiž právě v režii Antonína Procházky zkouší komedii Vztahy na úrovni. Jak je vidět, Monika se rozhodně nenudí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama