Monika Absolonová v Gymplu: Vyděračka ždíme chudého chemikáře!

28. dubna 2013 v 8:01 | Daiva |  Monika z internetu
Gympl - Monika Absolonová
Zpěvačka Monika Absolonová získala roli v seriálu Gympl s (r)učením mezeným! Zahraje si bývalou ženu chemikáře Ctirada Volejníka, kterého hraje Jan Šťastný.
"Je to svině, která svého bývalého jen vydírá. Na začátku jsem si říkala, že je mi tato postava vzdálená, ale nakonec tuto roli beru jako výzvu," prozradila o své první seriálové zkušenosti Monika Absolonová. Volejníková má se Ctiradem tři děti a jak sama říká, rozvedli se proto, že je Ctirad pitomec a zapomíná doma deštník. Volejník měl před sebou slibnou vědeckou kariéru ve výzkumném ústavu, ale když si jednoho dne zapomněl doma deštník a vrátil se pro něj, našel tam Volejníkovou v posteli se svým nadřízeným.
"Jsem moc ráda, že jsem do Gymplu vstoupila. Můj kolega Honza Šťastný je příjemnej chlap a velký profesionál. Většinu scén točíme s Honzou jen u dveří, protože dál ho nepustím," usmívá se Monika. A jak bude slavit zpěvačka a nyní i herečka Valentýn mimo televizní kamery? "Letošní svátek zamilovaných bude velkolepý. Čeká mě premiéra nového muzikálu,"dodává Monika Absolonová.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama