Květen 2013

Vzkaz ód Moniky (31.5.2013)

31. května 2013 v 16:36 | Daiva |  Vzkazy od Moniky
Tak uz jsme zpatky! Slava nazdar vyletu! Zmokli jsme a uz jsme tu! Nebojte to se mi neotvira hlava, to se jen smeju... Protoze nuda v nasem voze opravdu nikdy neni...krasny patek!!!

Úsměv je ten nejlepší make-up: Podívejte se, jak to sluší nenalíčené Monice Absolonové

31. května 2013 v 15:36 | Daiva |  Monika z internetu
Monika Absolonová vypadá skvěle i bez make-upu.

Monika Absolonová (36) patří k ženám, které se rozhodně nemusí obávat odkrývat své přirozené půvaby.
Populární zpěvačka je totiž důkazem toho, že lze skvěle vypadat i bez obrovských nánosů make-upu. A také se tím náležitě chlubí!
"Pozdrav z cesty do Rakouska! Nenalíčené holky na výletě, brácha se nenalíčenej fotit nechce. Zpěvačku a tanečnice si nakreslíme na ksichtíky večer," vzkázala pod rozvernou fotkou z odjezdu na vystoupení Absolonová.
Nenalíčené zpěvačce jistě přispívá k půvabu i její typicky široký odzbrojující úsměv, který u ní dělá divy. Jak moc to Monice sluší bez make-upu, posuďte v naší fotogalerii. ■
Monika Absolonová zapózovala bez make-upu na cestě do Rakouska.A nebylo to poprvé, kdy se ukázala nenalíčená.Takto vypadá, když vyrazí do společnosti, make-up tentokrát nesmí chybět.

Monika Absolonová o dietách: Když chci zhubnout, tak nežeru!

31. května 2013 v 15:34 | Daiva |  Monika z internetu
Herečka a zpěvačka Monika Absolonová (36), vypadá senzačně. Vůbec se nám nechtělo věřit když přiznala, že i ona musí řešit problém s kily. Ovšem trochu netradičně - přibírá prý v létě. Jak je to možné?
Monika Absolonová na letní párty ve Žlutých lázních
"V létě mám dovolenou a jakmile nejsem v práci, v každodenním zápřahu, tak okamžitě začínám přibírat. Hodně totiž odpočívám a užívám si života."

A jak to řeší nabrané kilogramy po létě? Na to Monika odpověděla úplně upřímně. "Prostě nežeru," smála se sympatická zpěvačka.
Má radši zpěvačka léto, nebo zimu? A jak bude trávit přes měsíc trvající letní dovolenou? To se dozvíte v našem videu.


Vzkaz od Moniky č.2 (30.5.2013)

30. května 2013 v 15:26 | Daiva |  Vzkazy od Moniky
Pozdrav z cesty do Rakouska! Nenalicene holky na vylete:) bracha se nenalicenej fotit nechce:) zpevacku a tanecnice si nakreslime na ksichtiky vecer... Pekny den!
Fotka: Pozdrav z cesty do Rakouska! Nenalicene holky na vylete:) bracha se nenalicenej fotit nechce:) zpevacku a tanecnice si nakreslime na ksichtiky vecer... Pekny den!

Vzkaz od Moniky Abs. č.1 (30.5.2013)

30. května 2013 v 15:24 | Daiva |  Vzkazy od Moniky
Dobre rano! Tak nam zabili Ferdinanda... Nastesti nikoho nezabili, ale Ferdinand ma dnes svatek! Tak vse nej! Za hodinu odjizdim na vystoupeni. Preju Vam krasny den, bez ohledu na pocasi...
Fotka: Dobre rano! Tak nam zabili Ferdinanda... Nastesti nikoho nezabili, ale Ferdinand ma dnes svatek! Tak vse nej! Za hodinu odjizdim na vystoupeni. Preju Vam krasny den, bez ohledu na pocasi...


Monika Absolonová: Obrečela roli s expřítelem

29. května 2013 v 14:21 | Daiva |  Monika z internetu
Monika Absolonová: Obrečela roli s expřítelem
Monila Absolonová doslova obrečela roli. A taky ukázala, že muzikál ji opravdu baví a není se co divit, že je držitelkou prestižní ceny

Monika Absolonová: Prachatýho nehledám!

29. května 2013 v 14:17 | Daiva |  Monika z internetu
Monika Absolonová se rozloučila v sobotu s rolí Mary Poppins a na podzim vstoupí do nového muzikálu. Zahraje si divokou cikánku v inscenaci Zorro.
"S těma rolema je to těžký. Nejsem z lidí, kteří by viděli scénář a věděli jak na to. Teď mám za sebou premiéru v inscenaci Paní na úrovni. Ale tohle pro mě bylo těžký zase jinak. Měla jsem na sobě jenom spodní prádlo a podvazky a byla jsem z toho fakt hotová. Ale chápu, že když hraju milenku, nemůžu běhat na jevišti ve skafandru," říká Monika, která špatně snášela rýpavé poznámky svých kolegů. "Naštěstí hraju s Lukášem Vaculíkem a to je obrovský gentleman. Ten se zdržel komentářů."
Teď ji čeká pár koncertů s Karlem Gottem a jedno sólové vystoupení a pak už dovolená. "Vůbec nevím kam pojedu a je mi to úplně jedno. Hlavně že budu mít klid a nic nebudu muset," vysvětluje a netají, že doprovod jí zase bude dělat bratr nebo kamarád Jaroslav Urban, protože je stále nezadaná.
"Hodiny mi sice tikají, ale nijak ukrutně. Mým vzorem je Ilona Csáková. Myslím, že do 39 mám na mateřství čas. Pořád věřím, že se zamiluji. Jsem asi roztomile naivní, ale já v to fakt věřím. Ale to je tak všechno, co pro to dělám."
A jakého partnera Monika hledá? "Peníze nejsou důležité, já se uživím sama. Pro mě je důležité, abych se cítila dobře a byla pořád zamilovaná. Já jsem zase partie v tom, že jsem fajn a umím vařit," vychvaluje své přednosti.


Vzkaz od Moniky (29.5.2013)

29. května 2013 v 14:15 | Daiva |  Vzkazy od Moniky
Krasnou stredu! Zdravim z Taxika!!! 16.6. budu hrat Noc na Karlstejne ja! Nebojte:) moc dekuju za pochvalu Mary, mam radost, ze se Vam libila... Pekny den! A pusu vsem!
Fotka: Krasnou stredu! Zdravim z Taxika!!! 16.6. budu hrat Noc na Karlstejne ja! Nebojte:) moc dekuju za pochvalu Mary, mam radost, ze se Vam libila... Pekny den! A pusu vsem!

Oblíbené blogy

28. května 2013 v 18:45 | Daiva

Do této rubriky budu dávat blogy, které nejsou mé Affs, ale mám je ráda a navštěvuju je :)

http://nikimakri.blog.cz/
http://bellathorne-official.blog.cz/
http://sarahshistory.blog.cz/


Nová fotka z ...

28. května 2013 v 12:18 | Daiva |  Monika z internetu
Na internetu se objevila nová fotka Moniky. Foto mělo být původně na jejím Muzikálovém albu ,ale neuspěšně.

Fotečka :)

28. května 2013 v 12:17 | Daiva |  Monika z internetu

Fotky z posledních akcí

27. května 2013 v 19:55 | Daiva |  Monika z internetu
MONIKA PŘICHÁZÍ NA KONCERT FELIXE SLOVÁČKA
(více v CČ)

Když ji nemůže mít pravou, stačí z papíru: Bývalý snoubenec postával u figuríny Moniky Absolonové

27. května 2013 v 18:06 | Daiva |  Monika z internetu
Vráťa Janda nemůže bez Moniky Absolonové být.
Zpěvačka Monika Absolonová (36) měla derniéru muzikálu Mary Poppins. A chybět tam nemohl ani její bývalý přítel, lobbista Vratislav Janda. Ještě se z rozchodu nedostal, i když už spolu nejsou víc než půl roku. A na svoji bývalou lásku nedá dopustit.
Když už nemohl pózovat s Monikou, aspoň zaujal místo hned vedle její obrovské figuríny z papíru v kostýmu pohádkové chůvy.
Nebyl jediný, kdo si nenechal poslední pražské představení ujít. Nechyběli ani Moničini kamarádi a kolegové z muzikálu Bídníci, Tereza Mátlová (37) vzala i dcerku Emilku, se kterou nestihly premiéru, protože v té době byly ještě na zimním bytě v Dominikánské republice.
Nikoho neodradila zima ani déšť a museli vyrazit s deštníky. "Vždyť k Mary Poppins přece deštník patří, sama by bez něj nevyšla," smáli se hosté muzikálu. ■