V muzikálu "Zorro" v Praze si zahraje Monika Absolonová i Roman Vojtek

8. května 2013 v 8:52 | Daiva |  Monika z internetu
Po velmi úspěšném uvedení světového fenoménu "Mary Poppins" se producentka Ema Krahulíková rozhodla vsadit opět na zahraniční licenční titul a tím se stane muzikálová komedie "Zorro" s hudbou světoznámých The Gipsy Kings Premiéru bude mít toto představení 16. října 2013 na prknech Divadla Hybernia a právě dnes byla odtajněna první dvě jména, která ztvární hlavní role.
Monika Absolonová
Monika Absolonová
Hlavní ženskou postavu, krásnou, temperamentní a chytrou Inez, která pomáhá Zorrovi na jeho cestě za spravedlností, ztvární držitelka Thálie Monika Absolonová. "Role Inez je zase úplně jiná než role, které jsem doteď hrála. Představuje pro mě velkou výzvu, budu se muset naučit flamenco a hlavně se těším na spolupráci s režisérem Petrem Gazdíkem, se kterým jsem se pracovně potkala už na Mary Poppins a byla jsem nadšená!".
V roli krutého a ambiciózního Zorrova staršího bratra Ramóna, který je hlavní zápornou postavou muzikálu, uvidíte Romana Vojtka. Ani on není pro producentku nováčkem, obsadila jej do role Phoeba v muzikálu "Quasimodo… kdysi se pro lásku umíralo". "Posledních 20 let jsem v divadle hrál prakticky jen tzv. zamilované joudy. Sem tam to teda byl i charakterní hrdina... ale vždycky zamilovanej. A konečně přichází první záporák! Moc se na něj těším. Navíc já Roman budu hrát Ramona - vtipné!"
Roman Vojtek
Roman Vojtek
Příběh muzikálové komedie "Zorro" vypráví o dvou bratrech, prvorozeném Ramónovi a mladším Diegovi a jejich rozdílné životní cestě. Ramón je krutým a ambiciózním protikladem mladého a nespoutaného Diega, kterého bratrův teror rodného městečka přivede zpět ze zámoří, aby se mu postavil coby neohrožený zastánce spravedlnosti pod černou maskou Zorra mstitele. Opět se tak setkává s kamarádkou z dětství Luisou a velká láska a Ramónova pomsta na sebe nenechají dlouho čekat. Svou velkou roli v příběhu sehraje i španělská kráska Inez, která svým půvabem a chytrostí pomáhá Zorrovi na jeho cestě za spravedlností…
Tvůrčí tým, jako v případě velmi úspěšného uvedení světového fenoménu "Mary Poppins", tvoří režisér Petr Gazdík (držitel Thálie 2009) a choreografka Lucie Holánková.
Představitele hlavní role Zorra, krásné a odvážné Luisy a dalších rolí bude Musical Production vybírat v druhém kole konkurzu (první kolo proběhlo 29.4.), které se uskuteční 23. 5. 2013 v Divadle Hybernia.
Vstupenky na muzikálovou komedii "Zorro" jsou již v prodeji v obvyklých předprodejích či na pokladně Divadla Hybernia.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LittleStar LittleStar | Web | 8. května 2013 v 9:20 | Reagovat

chtěla bych vidět jak tancuje flamenco :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama