Srpen 2014

Vzkaź od Moniky (31.8.2014)Č.2

31. srpna 2014 v 13:49 | Daiva |  Vzkazy od Moniky
Poznate, ktery cesky herec, moderator, scenarista a reziser a skvely kamarad oslavil 40tiny?:)
Fotka: Poznate, ktery cesky herec, moderator, scenarista a reziser a skvely kamarad oslavil 40tiny?:)

Vzkaz od Moniky (31.8.2014)

31. srpna 2014 v 13:48 | Daiva |  Vzkazy od Moniky
Krasnou nedeli, ikdyz zamracenou:) vcera jsem si moc uzila Benatky nad Jizerou i Kourimskou skalu:))) dekuju! Vecer jsem trosku slavila kulatiny jednoho bajecneho kamarada...
Fotka: Krasnou nedeli, ikdyz zamracenou:) vcera jsem si moc uzila Benatky nad Jizerou i Kourimskou skalu:))) dekuju! Vecer jsem trosku slavila kulatiny jednoho bajecneho kamarada...

Vzkaz od Moniky (28.8.2014)

28. srpna 2014 v 19:06 | Daiva |  Vzkazy od Moniky

Krasne rano z vlaku! Lumír Olšovský, Pavel Bar a ja... Jedeme do Ostravy- Funny girl bude mit premieru v prosinci. Uz nebo az? Co myslite???
Fotka: Krasne rano z vlaku! Lumír Olšovský, Pavel Bar a ja... Jedeme do Ostravy- Funny girl bude mit premieru v prosinci. Uz nebo az? Co myslite???

Liebster Award TAG

28. srpna 2014 v 15:05 | Daiva |  Mimo Moniku
1) Tak , já bych chtěla moc poděkovat za nominaci Britneylove
U tohoto TAGU jsou 4 podmínky :
- poděkovat tomu, kdo tě nominoval
- napsat 11 informací o sobě
- odpovědět na 11 otázek
- zatagovat 11 blogerů a dát jin 11 otázek
VÍCE V CČ

Monika Absolonová získala roli ve filmu: Víme, kde a s kým si zahraje

27. srpna 2014 v 13:50 | Daiva |  Monika z internetu

Monika Absolonová

Že by Monika Absolonová (37) začala fušovat do řemesla hercům? Díky pořadu Taxík má s kamerou bohaté zkušenosti, dívá se na ni moc hezky, a tak proč ne.
Zpěvačka získala roli v právě natáčeném filmu Vybíjená, jenž vzniká pod režijním vedením Petra Nikolaeva na motivy Vieweghova stejnojmenného románu.
Role je to malinká, o to větší radost z ní Absolonová má. "Tak točím Vybíjenou! Druhý a zároveň poslední natáčecí den. Pan režisér Petr Nikolaev je moc milý a klidný. Zatím. Odpoledne mám víc textu než teď. A kdyby Vás zajímalo, co hraju, tak maminku hlavní ženské postavy!" podělila se zpěvačka se svými fanoušky a přáteli na sociální síti a text doprovodila mnoha smajlíky.
Ve filmu si rovněž zahrají například Simona Krainová, Linda Bartošová (starší a mladší hlavní ženská postava), Simona Babčáková, Richard Genzer, Ondřej Sokol, Michal Suchánek a další.
Tak se těšíme, snad z těch dvou natáčecích dnů z Moniky ve filmu po střihu něco zbyde. ■

Vzkaz od Moniky (27.8.2014)

27. srpna 2014 v 12:26 | Daiva |  Vzkazy od Moniky

Krasnou stredu! Tak tocim Vybijenou! Druhy a zaroven posledni nataceci den:))) pan reziser Petr Nikolaev je moc mily a klidny. Zatim:))) odpoledne mam vic textu nez ted:))) a kdyby Vas zajimalo co hraju, tak maminku hlavni zenske postavy!
Fotka: Krasnou stredu! Tak tocim Vybijenou! Druhy a zaroven posledni nataceci den:))) pan reziser Petr Nikolaev je moc mily a klidny. Zatim:))) odpoledne mam vic textu nez ted:))) a kdyby Vas zajimalo co hraju, tak maminku hlavni zenske postavy!

Vzkaz od Moniky (27.8.2014)č.2

27. srpna 2014 v 12:25 | Daiva |  Vzkazy od Moniky

Dekuju Lukasi! Vzpominka na sobotu...
Video z Vyšehradu ;)
(kliknutím na obrázek spustíte video)
Přehrát video

Vzkaz od Moniky (26.8.2014)

27. srpna 2014 v 12:23 | Daiva |  Vzkazy od Moniky

Hezke utery! Nevim co delate Vy, ale Jonas to sychravo venku vyresil nejlip jak mohl... Trosku mu zavidim... Ja jdu varit, zehlit a pak se ucit. Zitra zase tocim:))) a ten film se jmenuje Vybijena-pst:) p.s. Dekuju Tomasovi Kralovi za krasnou kolaz fotek z koncertu! Vic jich nema, pac se mu rozbil fotak... Coz me mrzi! Protoze foti krasne!
Fotka: Hezke utery! Nevim co delate Vy, ale Jonas to sychravo venku vyresil nejlip jak mohl... Trosku mu zavidim... Ja jdu varit, zehlit a pak se ucit. Zitra zase tocim:))) a ten film se jmenuje Vybijena-pst:) p.s. Dekuju Tomasovi Kralovi za krasnou kolaz fotek z koncertu! Vic jich nema, pac se mu rozbil fotak... Coz me mrzi! Protoze foti krasne!

Vzkaz od Moniky (24.8.2014)

25. srpna 2014 v 10:46 | Daiva |  Vzkazy od Moniky
Krasny nedelni vecer! Moc dekuju za krasnou atmosferu na Vysehrade!!! Byli jste super a Boom band taky!
Fotka: Krasny nedelni vecer! Moc dekuju za krasnou atmosferu na Vysehrade!!! Byli jste super a Boom band taky!❤️

Vzkaz od Moniky (23.8.2014)

23. srpna 2014 v 20:12 | Daiva |  Vzkazy od Moniky
Zvukovka na vecerni koncert na Vysehrade je v plnem proudu! Tesime se na vas!
Fotka: Zvukovka na vecerni koncert na Vysehrade je v plnem proudu! Tesime se na vas!

Koncert Moniky Absolonové už dnes!

23. srpna 2014 v 6:00 | Daiva |  Koncerty

Už dnes(23.8.2014) se Moniky hlas rozline po letní scéně na Vyšehradě. Bude tam mít svůj
solový koncert, kde by se měli objevit písně z jejího posledního muzikálového alba a je
dost možné, že zazpívá i písně z Antoinetty-královny Francie. Koncert je vyprodaný!
Tak co? Jdete na něj? Já ne. Ale určitě to bude bomba. !

Tohle tělo je už prý zadané: Absolonová se zlila v rozkošných růžových plavečkách

22. srpna 2014 v 16:41 | Daiva |  Vzkazy od Moniky
Na Moniku Absolonovou (37) je, co se týče účasti na akcích, které po účastníkovi vyžadují chuť udělat si srandu sám ze sebe, docela spoleh. Zpěvačka nás prostě nenudí. Ani bychom proto nečekali, že by nepřijala výzvu na polití se kýblem vody s ledem, která se nyní šíří světem internetu. Podivná kratochvíle má naštěstí bohulibý podtext.
Ice Bucket Challenge upozorňuje na amyotrofickou laterální sklerózu (ALS) a shromažďuje peníze na boj s touto neurologickou nemocí.Na ledovou sprchu ji nominovali hned tři přátelé - Michal David, Pavel Vítek a Klára Doležalová. "Dělám to nerada, ale protože to je pro dobrou věc a protože nejsem žabař, tak do toho jdu," řekla zpěvačka a vzápětí nominovala další tři, a to Davida Deyla, Ilonu Csákovou a Karla Gotta. "Ale pokud Mistr bude třeba na koncertě, může zaskočit třeba Ivanka," dodala zpěvačka, která je po dlouhé době ve vztahu - randí prý s hokejistou Tomášem Hornou. ■

Ice Bucket Challenge

22. srpna 2014 v 7:39 | Daiva |  Vzkazy od Moniky
Byla to jen otázka času, kdy se nominace IceBucketChallenge donese i k Monice. Nominovala ji včera večer Klara Doležalová ve VIP zprávách. Dost mě překvapilo, že to Monika splnila už v ten den ,kdy bylo venku, jak sama píše 17°C.
Nominovala: Davida Deyla, kohokoliv z rodiny Karla Gotta a Ilonu Csákovou. Video spustíte kliknutím na obrázek.
Přehrát video
Nominace putují internetem prakticky po celé Zemi. A to proto ,aby všichni pomohli a dostali do povědomí více o ALS- člověk se postupně stává díky ALS vězněm ve svém vlastním těle, kterému nedokáže vládnout, přitom si ale hrůznost této situace plně uvědomuje.Mají většinou extrémně omezenou hybnost svalů.Ti, kteří se polijí kyblem ledové vody většinou ještě přispěli na charitu.


Monika na poctu Ivety Bartošové nevystoupí+Královny popu

21. srpna 2014 v 16:57 | Daiva |  Monika z internetu
Před pár dny se internetem mihla informace, že se bude konat památkový koncert Ivety Bartošové.Ten prý měl organizovat Michal David a Monika. Ale ta o akci dokonce ani nevěděla.
Jsem ráda, že Monika není člověk, který by se "zviditelňoval" na ostatních.
Zjistila jsem to díky jedné paní, která měla stejný názor a napsala to Monice-ta odepsala=
"Ja nic neporadam. Jsem pozvana, abych vystoupila na koncerte Kralovny popu. A nic dalsiho nevim. Diky Vam jsem se o tom docetla. Opravdu nejsem typ cloveka, ktery by parazitoval na nestesti druhych."
+
A tím se dostávám k dalšímu tématu.Potvrdila své pozvání a tím pádem i vystoupí na Královnách popu !

Vzkaz od Moniky (21.8.2014)

21. srpna 2014 v 16:49 | Daiva |  Vzkazy od Moniky
Krasny ctvrtek jste mi udelali!!! Dekuju 30.000 Vas tu je:) a my zkousime s Boom bandem na sobotni koncert na Vysehrade! Moc se tesim:))) pry je vyprodano! Zase:) jak Vy to delate???!!! :))) dekuju:)))
Fotka: Krasny ctvrtek jste mi udelali!!! Dekuju 30.000 Vas tu je:) a my zkousime s Boom bandem na sobotni koncert na Vysehrade! Moc se tesim:))) pry je vyprodano! Zase:) jak Vy to delate???!!! :))) dekuju:)))