Říjen 2014

Krásný Halloween!

31. října 2014 v 13:02 | Daiva |  Mimo Moniku
Přeju Vám všem krásný Halloweenský pátek. !
Doufám, že si ho užíváte tak ,jako já. Se třídou jsem strašila po škole... opravdu zážitek
na celý život !(Občas jsem se bála více já) :D Jinak jsem konečně doplnila chybějící články.

Monika chystá koncert !!?

31. října 2014 v 12:58 | Daiva |  Info..

Tak si to představte... brouzdám po internetu a najednou jsem uviděla odkaz Monika Absolonová 2015! Dost mě to překvapilo, a jsem opravdu nadšená, protože to znamená, že bude mít opět solový koncert! Ještě v létě říkala, že má pro nás na další rok překvapení... Myslela jsem, že se jedná o CD, ale to mě mohlo napadnout ,že ne (teď je pracovně vytížená(zkoušky na nové muzikály, činohry atd. ))

Kdy: 8.4.2015
Kde: Divadlo Hybernia
Odkdy: 19:00 hodin

Podpoř Moniku ...

31. října 2014 v 12:51 | Daiva
Slavik 2014

Vzkaz od Moniky (31.10.2014)

31. října 2014 v 12:46 | Daiva |  Vzkazy od Moniky
Krasny patek! Tak krom predstaveni, zkouseni a korepetice jsme stihli i foceni Fanci! Ja, Lumír Olšovský a Martinka Snytova. Ja jsem funny a Martinka, diky veku jeste girl:))) Ale obe budeme od 4.12. Fanny:) dnes zkouska, vlak a vecer studio a nataceni pisni z Devcatka. Snad mate klidnejsi dny:)
Fotka: Krasny patek! Tak krom predstaveni, zkouseni a korepetice jsme stihli i foceni Fanci! Ja, Lumír Olšovský a Martinka Snytova. Ja jsem funny a Martinka, diky veku jeste girl:))) Ale obe budeme od 4.12. Fanny:) dnes zkouska, vlak a vecer studio a nataceni pisni z Devcatka. Snad mate klidnejsi dny:)

Vzkaz od Moniky (30.10.2014)

31. října 2014 v 12:44 | Daiva |  Vzkazy od Moniky
Dobre rano ze zkousky Funny girl v Ostrave!!! A vecer Svetaci v Havirove:)))
Fotka: Dobre rano ze zkousky Funny girl v Ostrave!!! A vecer Svetaci v Havirove:)))

Vzkaz od Moniky (29.10.2014)

31. října 2014 v 12:43 | Daiva |  Vzkazy od Moniky
Tak choreograficka zkouska i predstaveni Svetaku s Divadelní společnost Háta v Bilovci za mnou. A ted spat... Doufam, ze Vy uz taky mate dopracovano:)))
Fotka: Tak choreograficka zkouska i predstaveni Svetaku s Divadelní společnost Háta v Bilovci za mnou. A ted spat... Doufam, ze Vy uz taky mate dopracovano:)))

Rozhovor

27. října 2014 v 18:21 | Daiva |  Rozhovory
Monika Absolonová v Tandemu - Foto: Jana Chládková

Jan ROSÁK, moderátor
--------------------
Dobrý den a příjemnou chvilku u rádia vám všem přeje Jan Rosák. Můj dnešní host, slavná česká zpěvačka říká: jsem momentálně opravdu šťastná, prožívám mimořádně krásné období. No tak třeba nám k tomu dneska řekne víc. Vítám v Tandemu zpěvačku, herečku a moderátorku Moniku Absolonovou. Ahoj.

Monika ABSOLONOVÁ, zpěvačka, herečka, moderátorka
--------------------
Ahoj, Honzo, moc děkuju. Moderátorku, to jsem spíš tak jako z leknutí a od tebe mi to úplně jakože, úplně mám jako špatnej pocit, že zrovna ty moderátor vynikající o mně bude říkat, že jsem moderátorka. Nejsem.

Jan ROSÁK, moderátor
--------------------
Já se tě na to samozřejmě dneska taky zeptám. Tak se těšte na příjemné a zajímavé povídání s Monikou a samozřejmě i na pár jejich písniček. Ta první už je tady. Přeju hezký poslech.

/ Písnička /

Jan ROSÁK, moderátor
--------------------
Stál jsem před časem, možná je to pár měsíců, v zákulisí Hybernie připraven na svůj výstup a najednou slyším z pódia tuhletu písničku, říkám si, jé, tu jsem já kdysi slýchal od Zagorky, ale tohleto je úplně jinej hlas, takovej jinej. Nakouknu - Monika to zpívá. Jejdane.

Monika ABSOLONOVÁ, zpěvačka, herečka, moderátorka
--------------------
Hanička mi tu píseň půjčila. Představ si, že já jsem chtěla udělat desku a říkala jsem si, že udělám nějakou novinkovou. Ale já nejsem autorka, takže vždycky musím někoho přemluvit, aby mi ty písně napsal, a Hanička, mi se tak jako stýkáme společně ještě s Vlastičkou Peterkovou, oni jsou spolužačky z JAMU z Brna, a s Vlastičkou já hraju v Noci na Karlštejně v Karlíně a s Haničkou, jednak jí zbožňuju a jednak jsme spolu taky hrály, dokonce mi hrála maminku v Mona Lise v muzikálu, a tak jsme se začaly jako potkávat a já vždycky holky zorganizuju a ony se potkají, mě strašně baví povídat ty, teda poslouchat ty jejich příběhy ...

Vzkaz od Moniky (26.10.2014)

26. října 2014 v 12:26 | Daiva |  Vzkazy od Moniky

Uzijte si volno!!! Krasnou nedeli
Fotka: Uzijte si volno!!! Krasnou nedeli󾠣

Vzkaz od Moniky (25.10.2014)

25. října 2014 v 14:35 | Daiva |  Vzkazy od Moniky
Krasnou sobotu! Mela jsem opravdu pestry patek- nataceni veci pro Atleta roku, vecer pak cesta do Ostravy vlakem, kde me nakonec odvezly dve mile damy zdarma az do hotelu, protoze na nadrazi nebyl jediny taxik!Ale v poledne doslo k zasadnimu okamziku! Mel promoci muj bracha Marek! Jsme na nej doma strasne pysny!!!hezkou sobotu z vlaku! Uz zas jedu po zkousce zpet!:)))
Fotka: Krasnou sobotu! Mela jsem opravdu pestry patek- nataceni veci pro Atleta roku, vecer pak cesta do Ostravy vlakem, kde me nakonec odvezly dve mile damy zdarma az do hotelu, protoze na nadrazi nebyl jediny taxik!Ale v poledne doslo k zasadnimu okamziku! Mel promoci muj bracha Marek! Jsme na nej doma strasne pysny!!!hezkou sobotu z vlaku! Uz zas jedu po zkousce zpet!:)))


V prosinci opět začíná Děvčátko-vánoční příběh !

25. října 2014 v 13:02 | Daiva |  děvčátko

Za chvíli jsou tu Vánoce. Nechci plašit takhle dopředu, ale uběhne to jako voda !
A vánoční tématika se po roce vrátí i do Divadla studia Dva, kde opět ožije příběh- Děvčátko,
kde Monika hraje docela netradičního anděla. V kalendáři je druhá premiéra napsaná na 6.12.2014 a to od 14:00 hodin.

Rozhovor s Monikou v radiu

25. října 2014 v 12:57 | Daiva
Pokud jste zrovna neposlouchali Tandem s Janem Rosákem, můžete to hravě napravit!
http://www.rozhlas.cz/kraje/tandem/_zprava/monika-absolonova-zpevacka--1411789

Vzkaz od Moniky (24.10.2014)

25. října 2014 v 12:55 | Daiva |  Vzkazy od Moniky
Uzasne reakce:))) Dekuju!pobavila jsem se moc! Jonas je fajn. Pohybu i hracek ma dostatek. Ale i fantazie a casu... Je jedno, jak dlouho je sam. Proste ma napad a tak ho realizuje... Ale dlouho se na nej pripravuje:))) rano jsme s panem Ale...sem Hamou namlouvali komentare na Atleta roku- to jsme se taky pobavili, pan zvukar i reziser vic... Dekujeme za trpelivost! Skoda, ze nemuzete slyset ty nase prereky... Ja jsem asi 5 minut nemohla mluvit...
Fotka: Uzasne reakce:))) Dekuju!pobavila jsem se moc! Jonas je fajn. Pohybu i hracek ma dostatek. Ale i fantazie a casu... Je jedno, jak dlouho je sam. Proste ma napad a tak ho realizuje... Ale dlouho se na nej pripravuje:))) rano jsme s panem Alesem Hamou namlouvali komentare na Atleta roku- to jsme se taky pobavili, pan zvukar i reziser vic... Dekujeme za trpelivost! Skoda, ze nemuzete slyset ty nase prereky... Ja jsem asi 5 minut nemohla mluvit...

Vzkaz od Moniky (23.10.2014)

25. října 2014 v 12:54 | Daiva |  Vzkazy od Moniky
Dobre rano vsem! Nam udelal Jonas pekne odpoledne... Pamatujete kolik pelechu uz sezral? Tak tenhle uz je posledni!!! Dostane deku! Uzijte si patek!!!
Fotka: Dobre rano vsem! Nam udelal Jonas pekne odpoledne... Pamatujete kolik pelechu uz sezral? Tak tenhle uz je posledni!!! Dostane deku! Uzijte si patek!!!

Vzkaz od Moniky (22.10.2014)

25. října 2014 v 12:52 | Daiva |  Vzkazy od Moniky
Vcera se krtil kalendar pro Nadacni fond Mathilda, Mathildy Nostitzove (www.mathilda.cz), Pomahame pomahat... Ja se taky snazila pomoci pomahat- asistencni pejsci jsou genialni!!! Krasny den! A jen tak mezi nami, zase zkousim... Ale s Hatou a v Pze!
Fotka: Vcera se krtil kalendar pro Nadacni fond Mathilda, Mathildy Nostitzove (www.mathilda.cz), Pomahame pomahat... Ja se taky snazila pomoci pomahat- asistencni pejsci jsou genialni!!! Krasny den! A jen tak mezi nami, zase zkousim... Ale s Hatou a v Pze!