Absolonová si vyrazila do společnosti. V pohodě a klidu bez hrozby předčasného porodu

14. září 2015 v 12:42 | Daiva |  Monika z internetu
Monika si na vytouženého potomka ještě počká. Porod by měl proběhnout dle plánu.

Zpěvačka Monika Absolonová (38) je v očekávání. Na svět brzy přijde její první vytoužený potomek. A protože je Monika akční nastávající maminka, nesedí doma na zadku, ale s partnerem vyráží i za kulturou. Má ale štěstí, protože ví, že jí nehrozí předčasný porod!
Pro potěchu ducha si došla zpěvačka Monika Absolonová s partnerem Tomášem do Goja Music Hall na představení muzikálu Fantom opery. Přestože nejde o žádnou selanku, ale pořádné drama, všichni tři, tedy i potomek na cestě, byli prý nadšeni. "Tohle dílo jsme už viděli, takže jsme věděli, do čeho jdeme. Předčasný porod z napjatých scén tedy vůbec nehrozil. Užili jsme si to. Jen jednu drobnou připomínku bychom měli. Možná mohli tady udělat trošku širší sedačky pro nastávající maminky," uvedla s úsměvem Monika, která prozradila, že těhotenství prožívá v naprosté pohodě a absolutně bez problémů.
Jen prý váhový přírůstek trošku pociťuje, ovšem to jí na spokojenosti neubírá. "Užila a zažila si to každá žena, která čekala rodinu a já nejsem výjimkou. To je ale taková malá skoro nepodstatná drobnost, která nemůže zkalit radost," uvedla Absolonová. A štěstím viditelně září i Tomáš. "Moc se na mrňouska těšíme. Monika má termín 20. listopadu, a teď už na sto procent víme, že to bude kluk. Samozřejmě jsme diskutovali nad jménem a nakonec se shodli. Bude to Tadeáš. V současné době dokončujeme renovaci bytu, malému jsme vybudovali, jak jinak, než pokojíček v modrém a mohu zodpovědně prohlásit, že jsme na příchod našeho dítěte připraveni," doplnil svou partnerku Tomáš.

WWW.SEDMICKA.CZ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tina Tina | Web | 16. září 2015 v 17:20 | Reagovat

Je super, že chodí na takéto podujatia spolu so svojim partnerom :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama