Neuklouzli po plodové vodě: Absolonová zvládla těsně před porodem přímý přenos Atleta roku. Byla o 30 kilo těžší než loni

8. listopadu 2015 v 10:05 | Daiva |  Monika z internetu
Monika Absolonová chvílemi vypadala, že začne rodit.

Ani neříkali, že by měli náhradní variantu, takže Monika Absolonová (39) v podstatě neměla na vybranou a sotva pár dní před porodem spolu s kolegou Alešem Hámou odmoderovala přímý přenos soutěže Atlet roku. Bez porady s porodníkem, který ji ubezpečil, že miminko zůstane ještě pár dní v bříšku, by to ovšem neudělala.

Když se tedy její kamarádka, modelka Tereza Zimová modlila, aby atleti na pódiu neuklouzli po plodové vodě a mohli vůbec odjet na olympiádu do Rio de Janeira, bylo to trochu nadnesené. Monika by zdraví svého vytouženého Tadeáše neriskovala, kdyby jí to doktor neschválil a nepodporoval ji i partner Tomáš Horna.

Monika už je připravena na příchod miminka, doma má vše naklizené a vyžehlené. Jen se obává, aby ty malé světlemodré oblečky vůbec miminku byly. Nebude to žádný drobeček, Tadeáš už má dost přes tři kila. A ještě o použitelnosti do budoucna jednoho kousku oblečení pochybuje. Netuší, co bude dělat se společenskou róbou z Atleta, kterou jí na míru ušila návrhářka Tatiana Kovaříková. "Doufám, že už nikdy tak obrovská nebudu. Možná z toho nechám ušít koktejlky pro mámu a pro sebe a ještě zbude na Tomáše," žertovala prvorodička.

WWW.SUPER.CZ
Monika Absolonová se na pódium přikutálela (snad nám odpustí ten termín) s opravdu obřím bříškem v černých šatech a vypadala, že se v sále jen zastavila cestou do porodnice. Celý večer, který moderovala s Alešem Hámou, ale zvládla s obrovskou lehkostí a neodpustila si i pár vtípků na svůj stav.

Přesto hostům v sále muselo občas zatrnout při představě, že by TO na Moniku přišlo. Stres, emoce, to všechno totiž mohlo porod spustit. Když pak Absolonová začala zpívat velmi náročnou píseň z muzikálu Evita, přítomní lékaři se jistě začínali potit. Nakonec ale vše dobře dopadlo. Na závěr pak plný sál poslal sílu Karlu Gottovi, který se v nemocnici pere se zákeřnou rakovinou. Právě Mistr byl v minulosti pravidelným hostem slavnostního večera atletů. Za rok už tam snad zase nebude chybět.

Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/354031/absolonova-mela-pri-vyhlasovani-atleta-roku-naslapnuto-k-porodu-v-primem-prenosu.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama