Monika z internetu

Kojící Absolonová se vrátila po nemoci do práce a ukázala neuvěřitelný dekolt!

17. února 2016 v 17:03 | Daiva
Monika už začala pracovat...

Zpěvačka Monika Absolonová (39) má po narození syna Tadeáše za sebou první vystoupení. To mělo být již před týdnem na Moravě, ale zpěvačka ho kvůli zánětu hlasivek a průdušnice musela zrušit. Nyní už je v naprostém pořádku, a tak mohla zazpívat na vyhlášení Auta roku.
"Publikum bylo vstřícné, moderátor Jan Kovařík geniální a já nervní. V nervech jsem i jela domů, jestli tam není řev. A víte, co dělal Tadeáš s tatínkem? Koukali na fotbal," prozradila zpěvačka a ukázala fotografii z večera. Více než tváři ale váš zrak bude patřit jejímu dekoltu. Monika stále kojí a zdobí ji neuvěřitelné vnady. I když stále ještě není na své váze, vypadá božsky.
Absolonová si užívá mateřskou dovolenou, muzikálové zpívání minimálně do září pověsila na hřebík a na koncertech je možné ji spatřit jen výjimečně. Veškerý čas patří jejímu rozkošnému synovi. Další vystoupení Moniku čeká 19. dubna na galakoncertu Bravo, pane dirigente na pražském Žofíně, kde bude jednou z účinkujících.
Na koncertu vystoupí společně s dalšími hvězdami jako Michal David (55), Dasha, Kateřina Brožová (48), Štefan Margita (59), Yvetta Simonová, Leona Machálková (48), Ilona Csáková (45), Jitka Zelenková (65), Dagmar Patrasová (59), Marian Vojtko (42) a Michaela Nosková za doprovodu Big Bandu Felixe Slováčka. ■
WWW.SUPER.CZ

Vánočky napečené, stromek nastrojený: Absolonová je na první Vánoce se synem připravená

23. prosince 2015 v 15:24 | Daiva
Monika Absolonová se už těší na vánoční svátky.

Zpěvačka Monika Absolonová (39) je už na vánoční svátky připravená. Má ozdobený stromeček a už se pustila i do pečení svých vyhlášených vánoček, které zná skoro celý český šoubyznys.

Každý rok pekla tucty vánoček, které rozdávala přátelům, letos má však jako maminka měsíčního syna Tadeáše úplně jiné starosti. Na vánočky ale samozřejmě ani letos nezapomněla, byť jich není tolik jako v minulých letech.
"Dost mi pomáhá Tadeáš, včera při zadělávání hlídal tatínek, ale dneska jsem se bála. A Tadeáš se rozhodl, že dnešek prospí, miluju ho ještě víc za to, jak je empatický," vtipkovala na sociální síti zpěvačka, která tentokrát pekla celkem deset vánoček.
"Sice jich bude jen deset, ale letos poprvé po asi patnácti letech nedělám večírek pro kamarády, ale ten největší večírek nás letos čeká při štědrovečerní večeři," dodala šťastná maminka.

Neuklouzli po plodové vodě: Absolonová zvládla těsně před porodem přímý přenos Atleta roku. Byla o 30 kilo těžší než loni

8. listopadu 2015 v 10:05 | Daiva
Monika Absolonová chvílemi vypadala, že začne rodit.

Ani neříkali, že by měli náhradní variantu, takže Monika Absolonová (39) v podstatě neměla na vybranou a sotva pár dní před porodem spolu s kolegou Alešem Hámou odmoderovala přímý přenos soutěže Atlet roku. Bez porady s porodníkem, který ji ubezpečil, že miminko zůstane ještě pár dní v bříšku, by to ovšem neudělala.

Když se tedy její kamarádka, modelka Tereza Zimová modlila, aby atleti na pódiu neuklouzli po plodové vodě a mohli vůbec odjet na olympiádu do Rio de Janeira, bylo to trochu nadnesené. Monika by zdraví svého vytouženého Tadeáše neriskovala, kdyby jí to doktor neschválil a nepodporoval ji i partner Tomáš Horna.

Monika už je připravena na příchod miminka, doma má vše naklizené a vyžehlené. Jen se obává, aby ty malé světlemodré oblečky vůbec miminku byly. Nebude to žádný drobeček, Tadeáš už má dost přes tři kila. A ještě o použitelnosti do budoucna jednoho kousku oblečení pochybuje. Netuší, co bude dělat se společenskou róbou z Atleta, kterou jí na míru ušila návrhářka Tatiana Kovaříková. "Doufám, že už nikdy tak obrovská nebudu. Možná z toho nechám ušít koktejlky pro mámu a pro sebe a ještě zbude na Tomáše," žertovala prvorodička.

WWW.SUPER.CZ
Monika Absolonová se na pódium přikutálela (snad nám odpustí ten termín) s opravdu obřím bříškem v černých šatech a vypadala, že se v sále jen zastavila cestou do porodnice. Celý večer, který moderovala s Alešem Hámou, ale zvládla s obrovskou lehkostí a neodpustila si i pár vtípků na svůj stav.

Přesto hostům v sále muselo občas zatrnout při představě, že by TO na Moniku přišlo. Stres, emoce, to všechno totiž mohlo porod spustit. Když pak Absolonová začala zpívat velmi náročnou píseň z muzikálu Evita, přítomní lékaři se jistě začínali potit. Nakonec ale vše dobře dopadlo. Na závěr pak plný sál poslal sílu Karlu Gottovi, který se v nemocnici pere se zákeřnou rakovinou. Právě Mistr byl v minulosti pravidelným hostem slavnostního večera atletů. Za rok už tam snad zase nebude chybět.

Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/354031/absolonova-mela-pri-vyhlasovani-atleta-roku-naslapnuto-k-porodu-v-primem-prenosu.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy

Vážné problémy těhotné Absolonové 3 týdny před porodem: Přestala cítit ruku!

7. listopadu 2015 v 10:56 | Daiva
Moniku před porodem bolí celé tělo.

"Tři týdny jsem necítila levou ruku.Ale pak jsem to rozhýbala". Přiznala Monika, která to přičítá krční páteři. Když ji před lety napadl vlastní otec, tak kromě pohmožděnin po celém těle měla i problém s krční páteří, takže musela nosit fixaci.
"Nejdřív jedna ruka, pak jsem se jedno ráno probudila a druhá. Jen jsem ležela a brečela.Ještě že mám Tomáše, bez něj bych se zbláznila.Na miminko se fakt těším, ale poslední měsíc je horor" míní zpěvačka.

WWW.BLESK.CZ

Těhotná Absolonová opět vtipkovala na účet svého obřího břicha: Podívejte se, v jakém tričku vypadala jako zeměkoule

6. října 2015 v 19:20 | Daiva
Monika Absolonová

Oblíbená zpěvačka Monika Absolonová (39) je známá neutuchajícím smyslem pro humor. Momentálně si plnými doušky užívá své první těhotenství. S hokejistou Tomášem Hornou očekává narození syna Tadeáše až kolem 20. listopadu, kdy má termín porodu, ale jak sama o sobě říká, jako velryba si připadá už od šestého měsíce těhotenství.
Od kamarádek navíc nedávno dostala originální tričko s obrázkem planety Země s všeříkajícím nápisem: Ze mě koule.
"Moc děkuju holkám za tohle překrásné tričko, moc mě baví," napsala na sociální síti zpěvačka, která se pochlubila také vlastními víkendovými kulinářskými výtvory. "Uvařila jsem 44 bramborových plněných knedlíků s uzeným masem a s česnekovým zelím a po návštěvě nejbližších už nejsou," pochválila se zpěvačka, kuchařka a budoucí maminka v jednom. ■

WWW.SUPER.CZ

O dvacet kilo těžší Absolonová oslavila narozeniny koncertem: Pozvala i svého porodníka

28. září 2015 v 18:14 | Daiva
Většinu koncertu Monika seděla a mezi písněmi vyprávěla zážitky ze svého těhotenství.

Své poslední narozeniny s trojkou na začátku oslavila budoucí mamina Monika Absolonová (39) stylově. Sobě i svým kamarádům a fanouškům uspořádala koncert v pražském divadle Studio DVA, kde naposledy zářila v hlavní roli muzikálu Evita.
Necelé dva měsíce před plánovaným termínem porodu syna Tadeáše, který má zpěvačka určený na dvacátého listopadu, nenechala pěnice nic náhodě a do publika pozvala i svého porodníka.
"Mám to pojištěné. Kdybych tady náhodou začala rodit, nějak se to zvládne," vtipkovala z pódia dobře naladěná zpěvačka, která nedávno přiznala, že má nahoře dvacet kilo.
Na koncert přišli zpěvačku podpořit její kamarádi i nejbližší. Nechyběla maminka Blanka, bratr a partner Tomáš Horna se synem. ■


WWW.SUPER.CZ

Porod na pódiu? Absolonová si pozvala na koncert porodníka, její matka si chválí ženatého zeťáka

28. září 2015 v 17:04 | Daiva
Jak moc Monika riskovala?

Monika Absolonová a její přítel Tomáš Horna se na malého Tadeáška už velmi těší. "Už máme i oblečky, ale to jsem dřív nedělala, jsem pověrčivá a nechtěla jsem, kdyby se mělo cokoli stát. Teď už snad nic nehrozí," svěřila se zpěvačka. Pro jistotu byl ale v pohotovosti její porodník, který koncert sledoval z hlediště bedlivým lékařským okem.

"On za týden odlétá do Kanady a bude tam čtrnáct dní. Můj termín je dvacátého listopadu a on se vrací sedmnáctého října. Budu se modlit, aby byl zpátky včas. Teoreticky by to mělo vyjít, ale prakticky se může stát cokoli," zasmála se Monika.

Naštěstí má Absolonová plnou podporu hlavně ve svém příteli Tomášovi, takže se nemusí ničeho bát. "Partnery mých dětí mám vždycky ráda, pokud oni mají rádi mé děti. Snažím se do toho nijak nezasahovat. Monika si Tomáše vybrala jako otce svého prvního dítěte a myslím, že si vybrala dobře," uvedla maminka Absolonové na adresu Tomáše Horny s tím, že se na malého moc těší. "Budu se snažit, abych byla dobrá babička."

Zpěvaččin porod se velmi rychle blíží. I přesto se ale cítí skvěle. Naopak ji vytáčí přílišná péče okolí. "Bylo období, kdy se o mě strašně báli a kdy mi ta hysterie trochu lezla na nervy. Myslím si, že co se má stát, to se stane. Jestli to má být v pořádku, tak to v pořádku bude. Takhle jsem k tomu přistupovala. Jsem šťastná, že Tadeáš v břiše se rozhodl se mnou zůstat. Já mu za to slibuju, že ho nikdy neopustím," dodala Absolonová.

WWW.BLESK.CZ

Monika v pátek navštívila muzikál Mamma Mia!

26. září 2015 v 16:32 | Daiva

Zpěvačka Monika Absolonová v pátek navštívila se svým partnerem, hokejistou Tomášem Hornou, muzikál Mamma Mia! Pár očekávající prvního potomka pozdravil v zákulisí Alenu Antalovou, Hanu Křížkovou, Adélu Gondíkovou, Pavla Vítka i členy company. V hledišti pak kladenský útočník Moniku zahrnoval polibky a po představení pospíchal domů, aby byl v kondici na dnešní turnaj. Oba si muzikál s hity skupiny ABBA užili a na závěr tleskali a zpívali ve stoje. "Má to švih, energii, moc dobře jsem se bavila," uvedla zpěvačka, kterou už v neděli čeká poslední koncert před mateřskou dovolenou.
Mamma Mia! v pátek 2. října představí novou hvězdu: Adélu Gondíkovou v roli milionářky Tanyi. Muzikál dosud prodal 156.700 vstupenek a plánuje posledních 50 představení do konce roku 2015.
Foto: Matěj Třasák / Mamma Mia!

V CELÉM ČLÁNKU NALEZNETE NAPROSTO ÚŽASNÉ FOTKY MONIKY A JEJÍHO PŘÍTELE TOMÁŠE HORNY, VYPADAJÍ SPOLU NAPROSTO ÚŽASNĚ A TA DRUHÁ FOTKA SE STALA MOU OBLÍBENOU!

Absolonovou čeká po porodu divoká dámská jízda. Kamarádky už spřádají plány

26. září 2015 v 6:14 | Daiva
Absolonovou čeká po porodu další divočina.

Monika Absolonová (38) se připravuje na svou nejdůležitější životní úlohu maminky, samozřejmě ale nepřestává být také člověkem, který si rád užívá života. Na to nezapomínají ani její nejlepší kamarádky, které by rády po jejím porodu uspořádaly dámskou jízdu.

"Během letošního léta jsme nestihly žádné dovolené v dámské sestavě, jelikož nám otěhotněla Monika. Bez ní to prostě nedáme dohromady," krčila rameny Libuška Vojtková, když jsme ji zpovídali na slavnostní VIP premiéře dobrodružného dramatu Everest.
Už teď zpěvaččiny kamarádky spřádají plány na nějaký společný výlet. "Dávám Monice půl roku po porodu na zotavení. Samozřejmě záleží na tom, jak dlouho bude kojit, jak hodné bude mít dítě a na všech dalších okolnostech. Pak přichystáme nějakou společnou akci," říká Libuška, která si poslední dámskou jízdu prý maximálně užila. "Naše poslední dovolená v New Yorku před Moničiným otěhotněním byla geniální," vzpomíná tanečnice a kosmetička na společný výlet do 'velkého jablka', kterého se kromě jí a Moniky Absolonové zúčastnila zpěvaččina manažerka Kateřina a všemi oblíbená přítelkyně Veronika Dodalová.

WWW.SUPER.CZ

Od hokejky k hokejce: 4 osudoví muži muzikálové královny Moniky Absolonové

25. září 2015 v 16:54 | Daiva
K manželství i mateřství jsou Monice zřejmě souzení hokejisté.

Zpěvačka Monika Absolonová (38) vypadá již několik měsíců i se svým nepřehlédnutelným těhotenským pupkem jako chodící reklama na štěstí. S hokejistou Tomášem Hornou v listopadu čeká své první dítě. Synovi, kterého nosí pod srdcem, již dopředu společně vybrali jméno Tadeáš.
"Beru to jako velké štěstí," řekla nedávno Super.cz nastávající maminka, která byla dva roky před vztahem s Hornou single. Kdykoliv se Monika zamilovala, tak až po uši a do vztahu šla po hlavě. Pojďme si její osudové pány připomenout.
První vážný vztah, který skončil po pěti letech chození pompézní svatbou na zámku v Dobříši, Monika prožívala s hokejistou Václavem Eiseltem. Manželství si však jako vdaná paní dlouho neužila. Po dvou letech vztah dostal vážné trhliny a oba spolu přestali žít. Následoval rozvod, u něhož byli během desetiminutového stání rozvedeni.
Další lásku Absolonová médiím přiznala otevřeně v roce 2004. Tady ovšem zpěvačce milostné plápolání také dlouho nevydrželo. Jaroslav Haštava, který chodil také s Kateřinou Průšovou, Dianou Kobzanovou a naposledy Terezou Zimovou, je však dodnes se zpěvačkou v dobrém kamarádském kontaktu.
Dlouho se po boku Moniky objevoval prošedivělý lobbista Vratislav Janda. Ten kvůli Monice dokonce urychlil rozvod se ženou, s níž už nějakou dobu předtím, než ji poznal, nežil. Ačkoli šla právě v době vztahu s Jandou Monika z jednoho muzikálu do druhého, pokoušeli se o dítě. Po třech letech vztahu zpěvačka smutně před Vánocemi v roce 2012 oznámila rozchod.
"Jednoho hokejistu jsem si před lety vzala, s druhým teď čekám dítě," prohodila se smíchem Monika, která už tuhle neděli oslaví 39. narozeniny. A přestože vypadá, že bude rodit každou vteřinou, oslaví je prací. V pražském divadle Studio Dva ji čeká výjimečný koncert. "Jako hosta budu mít Radku Fišarovou společně si střihneme jako duet Don't Cry For Me Argentina," slibuje zpěvačka. ■

WWW.SUPER.CZ

Sexy těhulka Absolonová: Bujné vnady a obří bříško OBŘÍŠKO! Nebudou to nakonec dvojčata?

18. září 2015 v 19:07 | Daiva
Monika Absolonová se vyfikla do průhledných šatů.

I když se Monika Absolonová (38) cítí v sedmém měsíci těhotenství jako balvan, i tak umí být sexy těhulkou. Na poprázdninové představení muzikálu Evita vynesla průhledné šaty, pod kterými se jí dmuly bujné vnady i rostoucí bříško.

Absolonová si už sedm měsíců nosí pod srdíčkem chlapečka, který už teď dostal jméno Tadeáš. A vypadá to, že to bude velký cvalík. Už v srpnu vážil 1,30 kg a měřil 34 centimetrů a od té doby jen roste. "Skutečně tam je jen jedno dítě. Jsem prostě jen hrozně obrovská. Mám velkou nadváhu a hrozně otékám, a to se ani nepřežírám," svěřila se Absolonová ve VIP zprávách.
Dvacet kilo navíc jí ale nebrání v tom, aby trošku podráždila fantazii nejen svému partnerovi Tomáši Hornovi (34), ale také ostatním mužům. Na představení muzikálu Evita, kde ji po dobu mateřské dovolené zaskočí Radka Fišerová, se vyfikla do průhledných šatů.
Pánové tak měli co dělat, aby odlepili pohledy od jejích o několik čísel větších ňader. Monika zkrátka ví jak zaujmout i dva měsíce před porodem.

WWW.BLESK.CZ

Těhulka Absolonová vs kuchař Vodochodský: Kdo předvedl větší pupík?

17. září 2015 v 19:10 | Daiva

To má z toho, jak pořád něco ochutnává. Kuchař Ivan Vodochodský se rozhodl že si porovná bříško s těhotnou zpěvačkou Monikou Absolonovou. Ta už je s maličkým Tadeášem v sedmém měsící těhotenství a porod se kvapem blíží.
Když dorazila rozhodčí zpěvačka Hanka Křížková, mohlo se začít. I když se Ivan myslel, že Absolonovou se svým pupíkem překoná, nevyšlo mu to. Těhotné bříško je přecejenom těhotné bříško. Zpěvačka strčila do kapsy. Ale je pravda, že chyběl kousek...

WWW.BLESK.CZ

Absolonová si vyrazila do společnosti. V pohodě a klidu bez hrozby předčasného porodu

14. září 2015 v 12:42 | Daiva
Monika si na vytouženého potomka ještě počká. Porod by měl proběhnout dle plánu.

Zpěvačka Monika Absolonová (38) je v očekávání. Na svět brzy přijde její první vytoužený potomek. A protože je Monika akční nastávající maminka, nesedí doma na zadku, ale s partnerem vyráží i za kulturou. Má ale štěstí, protože ví, že jí nehrozí předčasný porod!
Pro potěchu ducha si došla zpěvačka Monika Absolonová s partnerem Tomášem do Goja Music Hall na představení muzikálu Fantom opery. Přestože nejde o žádnou selanku, ale pořádné drama, všichni tři, tedy i potomek na cestě, byli prý nadšeni. "Tohle dílo jsme už viděli, takže jsme věděli, do čeho jdeme. Předčasný porod z napjatých scén tedy vůbec nehrozil. Užili jsme si to. Jen jednu drobnou připomínku bychom měli. Možná mohli tady udělat trošku širší sedačky pro nastávající maminky," uvedla s úsměvem Monika, která prozradila, že těhotenství prožívá v naprosté pohodě a absolutně bez problémů.
Jen prý váhový přírůstek trošku pociťuje, ovšem to jí na spokojenosti neubírá. "Užila a zažila si to každá žena, která čekala rodinu a já nejsem výjimkou. To je ale taková malá skoro nepodstatná drobnost, která nemůže zkalit radost," uvedla Absolonová. A štěstím viditelně září i Tomáš. "Moc se na mrňouska těšíme. Monika má termín 20. listopadu, a teď už na sto procent víme, že to bude kluk. Samozřejmě jsme diskutovali nad jménem a nakonec se shodli. Bude to Tadeáš. V současné době dokončujeme renovaci bytu, malému jsme vybudovali, jak jinak, než pokojíček v modrém a mohu zodpovědně prohlásit, že jsme na příchod našeho dítěte připraveni," doplnil svou partnerku Tomáš.

WWW.SEDMICKA.CZ

Těhotná Absolonová se moc nevyspí: Už od rána se u ní v bříšku koná pořádný mejdan

8. září 2015 v 9:49 | Daiva

Malý Tadeášek toho v bříšku moc nenaspí...


Zpěvačka Monika Absolonová (38) má sice termín porodu až za více jak dva měsíce, ale už teď si prý připadá jako hroch. S dvaceti kily navíc vypadá, jako by měla rodit každým dnem.
Společně s přítelem, hokejistou Tomášem Hornou, si však ještě před porodem zkoušejí brzké vstávání. Malý Tadeášek totiž mamince nedá spát a v bříšku hned po ránu spouští pořádný koncert. Nebývalé kopání zpěvačku probudilo i v neděli ráno.
"Tady se nespí už hodinu, protože v bříšku je mejdan. Tatínkovi přijdou ty rány vtipný. Těším se, až bude chlapec na světě a místo mejdanu uvnitř si ho udělá venku a bude od 4 ráno řvát, myslím, že tatínka humor přejde. Já se bavím od kuropění," napsala s humorem sobě vlastním na sociální síti zpěvačka.
Jak je vidno, Absolonová se s fešným hokejistou opravdu nenudí. A navíc se nemusí bát, že bude její vyvolený nezkušený tatínek. Tomáš už má z prvního manželství dceru, a tak ho nějaké ranní vstávání nemůže překvapit.

Těhotná Absolonová: Od rodiny bych ženatého muže neodvedla!

7. září 2015 v 16:32 | Daiva
Monika Absolonová si těhotenství užívá.

"Málokdo ví, že v době našeho seznámení Tomáš se svou ženou už pět let nežil! Může se stát, že se zamilujete do ženatého, ale od rodiny bych nikdy nikoho neodvedla!" hájí se zpěvačka, která je nyní se svou láskou v sedmém měsíci těhotenství a netrpělivě čeká na příchod prvního potomka, chlapečka Tadeáše.
"I v jeho zájmu bych nás chtěla očistit od těchhle pomluv: Kdyby Tomáš se svou ženou žil, nikdy bychom si spolu nic nezačali!" říká Monika. Jinak je vypohodovaná, šťastná a... Celá jiná!
"Tak přibrala jsem dvacet kilo...," klopí oči. "Ale i jinak se měním. Celý život jsem byla strašně aktivní, stále v pohybu, ale teď najednou cítím, že mě čím dál víc baví být doma a hnízdit...."

WWW.BLESK.CZ
 
 

Reklama