Monika z internetu

Informace ohledně porodu Moniky Absolonové

4. září 2015 v 19:21 | Daiva

  • Monika chce mít u porodu jejího přítele Tomáše Hornu
  • Porod chce mít klasicky v nemocnici,nikdy nepřemýšlela nad něčím jiným
  • Rozhodla se rodit 20.11.2015 v pražské nemocnici Motol

Nohy vyndala z kýblu a odběhla si zazpívat: Těhotná Absolonová už stěží zapne bezpečnostní pás

12. srpna 2015 v 17:42 | Daiva
Těhotná Monika Absolonová neodmítla vystoupit ani v horku.
Monika Absolonová (38) je v šestém měsíci a české léto jí dává pořádně zabrat. Bříško jí narostlo pořádné a vedra snáší o to hůř. Rodit přitom má až v listopadu. "Nic s tím neudělám. Nepřecpávám se, jenom jím pořád menší porce. Když se nenajím, je mi špatně. A můj doktor říkal, ať nějaké přibírání hodím za hlavu," řekla Super.cz.
Přestože se necítí zrovna komfortně a většinu času tráví ve stínu sledováním repríz televizních pořadů anebo vyplňováním kvízů na sociální síti, neodmítla benefiční vystoupení pro charitu. I když by jí to v jejím stavu organizátoři z městské části Praha 1 určitě odpustili.
Monika vystoupila na akci Léto plné hvězd s písničkou Pořád je na co se těšit za doprovodu pianisty Ondry Hájka. Léto plné hvězd probíhá letos již podevatenácté. Jde o prodejní výstavu ručně vyráběných textilních a dřevěných hraček, kapsářů a her nejen pro zdravotně postižené děti. Na výstavě probíhají benefiční koncerty, pořady a besedy s umělci, doprovodný program, ve kterém se představí jak stálice naší muzikálové scény, tak i začínající talentované hvězdičky.

Absolonová se pochlubila obřím bříškem, nohama v kýblu a práskla míry očekávaného syna

22. července 2015 v 18:00 | Daiva
Monika Absolonová si ze své sociální sítě dělá takový malý těhotenský zpravodaj.

Monika Absolonová (38) si plnými doušky užívá nejen prázdninového volna, ale především svého požehnaného stavu, se kterým se pravidelně svěřuje svým fandům na sociální síti. Na začátku týdne se pochlubila fotkou, z níž je patrné, že její syn Tadeáš se v bříšku maminky nefláká a zvětšuje se den ode dne.
Dnes zase svěřila, jak v těchto dnech zvládá úmorná vedra. A nebyla by to Monika, kdyby nepřipojila také fotodokumentaci jako důkaz. "Krásnou středu! Já můžu krásně fungovat v těchto vedrech, jen když mám nohy v kýblu," poznamenala vesele zpěvačka, která práskla i aktuální míry svého budoucího potomka.
"Musím se vám pochlubit, že náš malý chlapec v břiše, který převážně v noci kope extraligu, asi má diskotéku, nebo já nevím co. Tak má 625 gramů a 26 centimetrů. Asi je velkej. Ale proč já jsem tak veliká, jako kdyby měl 5 kilogramů, to nevím," dumá na své síti zpěvačka. ■

WWW.SUPER.CZ

Oficiální fotka ze svatby Míši Ochotské

22. července 2015 v 10:49 | Daiva

Je tam Tadeášek opravdu sám? Absolonová má rodit až v listopadu, bříško má ale už teď veliké

18. července 2015 v 17:24 | Daiva
Monika Absolonová


Na některých ženách není těhotenství znát do třetího trimestru, jiné pupík neschovají již po třech měsících požehnaného stavu. Zpěvačka Monika Absolonová (38) se řadí do druhé skupiny, její první potomek v bříšku přibývá každým dnem.

Ze svých rozměrů si Monika dělá legraci. "Přiznám se, že mám abnormálně veliké břicho, možná je to proto, že moje tělo čekalo přechod a přitom přichází porod," smála se už během prvního 'těhotenského' rozhovoru, naposledy se zase na sociální síti přirovnala k postavičce z dětského seriálu. "Včera jsme konečně přišli na to, jak teď vypadám! Jako postavička z Teletubbies! Doufám, že vás to pobavilo, mě celkem uklidnilo, mohla jsem dopadnout hůř. No, není všem dnům konec, do listopadu daleko," směje se.
Dokonce i někteří její fandové si sem tam zaspekulují, zda opravdu čeká jen jedno dítko. "Je tam Tadeášek opravdu single?" ptají se v dobrém a nezapomenou pochválit, jak moc zpěvačce požehnaný stav sluší.

Svatba Ochotské a Rosola: Proč šla za svědkyni Monika Absolonová? Kamarádka Míše odřekla!

15. července 2015 v 17:23 | Daiva
Míše svědčila Monika Absolonová. Tomáš si přál Rychlého.
Datum 13. července, kdy si moderátorka a tenista Lukáš řekli ano na Babišově farmě Čapí hnízdo, si novomanželé budou pamatovat do smrti.
Možná i proto, že Míša musela doslova za pět minut dvanáct měnit svědkyni. Místo kamarádky "zaskočila" Monika Absolonová (38). "Za svědka jsem jí šla proto, že mě o to požádala. Sice až v den svatby, ale pro mě to bylo milý. Snad jim přinesu štěstí," řekla Blesku překvapená, avšak poctěná zpěvačka.
"Známe se malinko. Chtěla, abych jim zazpívala na svatbě, no a takhle se to vyvinulo," smála se Monika, která je momentálně v šestém měsíci.
WWW.BLESK.CZ

Těhotná Absolonová utekla před vedry na Šumavu: U bazénu relaxuje se psem, přítelem i jeho dcerou

7. července 2015 v 17:19 | Daiva
http://media.super.cz/images/top_foto1/0000000005370302/DXQctBhDFHMRrpWfxpbP7g/559b81f4c1b7d83491720100-153405.jpg?20150707093830&size=539

Filmový festival v Karlových Varech je v plném proudu, což ale neznamená, že se tam sjely všechny celebrity. Těhotná zpěvačka Monika Absolonová (38) raději utekla před příšernými městskými vedry na Šumavu, kde si užívá dovolenou obklopena lesy.
Absolonová relaxuje na chalupě u bazénu nejen s přítelem Tomášem Hornou a pejskem Jonášem, ale i s jeho dcerou. Zpěvačce čerstvý vzduch na Šumavě evidentně prospívá a jediné, na co si s humorem sobě vlastním stěžuje, jsou oteklé nohy.
"Je tu překrásně, Jonáš hlídá, aby se Tomášova dcera neutopila, já zas hlídám, aby ji Jonáš nechtěl v bazénu navštívit. Jsem ráda, že chápete můj humor. Mám ho od dětství a naštěstí mě nikdy neopustil ani v nejhorších situacích, které jsem zažila. Za to mě opustily kotníky, v životě mě nenapadlo, že by jednou nebyly. Nejsou. Kdybyste je někdo zahlédl, ať se vrátí, třeba až v listopadu, ale že na ně čekám, páč jsem si na ně zvykla, tropickým teplotám zdar," napsala na sociální síti zpěvačka, která vyrazila i na houby.
"Našli jsme slovy - jednu. Tak alespoň pár borůvek a lesních jahod nám všem udělalo radost," uzavřela s úsměvem Absolonová. ■

Babyboom českých celebrit: Mrkněte na 5 známých těhulek, které se pyšní zakulaceným bříškem

3. července 2015 v 15:50 | Daiva

S těhotenstvím celebrit se letos roztrhl pytel.

Český šoubyznys letos zažije pořádný babyboom. Zatímco na některých známých dámách zatím není těhotenství vůbec vidět, na dalších už se bříško s budoucím potomkem pěkně zakulacuje.
Na miminko už se moc těší zpěvačka Monika Absolonová (38) a hokejista Tomáš Horna. Ač bude Monika rodit až v listopadu, bříško už jí pořádně vyrostlo. Zpěvačka se dokonce na sociální síti radila se svými fanynkami, jak má elegantně a hbitě vstát z postele.
To u zrzavé missky a modelky Romany Pavelkové (31) už porod pomalu klepe na dveře, a tak vypadá jako výstavní těhulka. Herečka Petra Hřebíčková (35) zase musela kvůli roli v seriálu Svatby v Benátkách těhotenské bříško dlouho maskovat.
Ukázala ho, když jí požehnaný stav předepsal scénář, až teprve v seriálových svatebních šatech.
Prvního potomka očekává s Pavlem Liškou také herečka Bára Poláková (31). Na té na rozdíl od Absolonové nebylo dlouho nic vidět. Klenuté bříško už ale neschová ani ona. V osmém měsíci je zase manželka fešáka Lukáše Hejlíka (35), známá modelka Veronika Fašinová (32).
V očekávání jsou také herečka Sandra Nováková (33) a modelka Jitka Válková (23), které se bříškem zatím veřejně nepochlubily. ■

POD ČLÁNKEM MŮŽEME HLASOVA, KOMU TĚHOTENSTVÍ SLUŠÍ NEJVÍCE... JÁ UŽ HLASOVALA ,A CO VY ?

Věříte jim to? Tyhle dvě české popové divy nešetří vzájemně lichotkami a mají se prý fakt rády

26. června 2015 v 15:27 | Daiva
Monika Absolonová a Ilona Csáková se potkaly po delší době.

Mezi zpěvačkami v českém šoubyznysu obvykle nepanují zrovna nejlepší přátelské vztahy. Navenek se sice všechny pěnice tváří, že se mají strašně rády a přejí si úspěch, opak je ale pravdou.
Výjimku asi opravdu tvoří Ilona Csáková (44) s Monikou Absolonovou (38), které se po delší době konečně viděly v Praze. Zpěvačky se potkaly v rámci focení pro vernisáž známé fotografky Lenky Hatašové nesoucí název V jiném světle.
Zatímco Csáková je už zkušenou maminkou dvou synů, Absolonová čeká s hokejistou Tomášem Hornou své první miminko. Není divu, že tak od Csákové sbírala jednu radu za druhou. Jak se ale záhy dozvěděla, její velká kamarádka z branže se dobře míněnými radami stejně moc neřídila...
"Máme spolu opravdu kamarádský vztah, i když se nevidíme často, tak si telefonujeme, slušelo jí to, a navíc je krásně štíhlá," pochválila Csákovou, která celý život bojuje s váhovými výkyvy, těhotná zpěvačka.
"A hádejte, co jsme řešily? Těhotenství. Byla super a nejvtipnější věta na závěr: 'Móňo, měla bys to a to.' A já: 'Ty jo, Ilu, a dělala jsi to?' 'Ne, ale vím to.' Já ji miluju," líčila nadšeně Absolonová.
Slova chvály na těhotnou kamarádku pěla i Csáková. "Byla jsem moc ráda, že jsem zde potkala i svoji půvabnou kamarádku Moniku Absolonovou. Moni, moc ti to mateřství sluší," napsala na sociální síti oblíbená interpretka hitů Amsterdam či Malý vůz. ■
WWW.SUPER.CZ

Pomoc, jak mám vstát z postele? Těhotná Absolonová si s obřím břichem připadá ve 4. měsíci jako velryba

23. června 2015 v 14:17 | Daiva
Monika Absolonová s přítelem Tomášem

Zpěvačka Monika Absolonová (38) má termín porodu svého prvorozeného syna sice až 20. listopadu, ale už teď si připadá doslova jako velryba. Některým maminkám není bříško téměř vidět pomalu až do šestého měsíce těhotenství, Monika však patří mezi ženy, kterým se těhotenské bříško zakulacuje hodně rychle.
Na sociální síti dokonce prosí zkušené maminky o rady, jak se nejlépe zvednout z postele.
"Může mi prosím někdo poradit, jak mám s bříškem elegantně a hbitě vstát z postele? Nějak mi to přestává jít. Poslední verze mého vstávání je, že se rozkolíbu, pomoc. Ano, jsou věci, které opravdu zažívám poprvé," naoko si postěžovala nezkušená prvorodička, která své rychle rostoucí bříško ráda vtipně komentuje.
"Přiznám se, že mám abnormálně veliké břicho, možná je to proto, že moje tělo čekalo přechod, a přitom přichází porod. Ptala jsem se pana doktora, a prý je to hormony, s čímž nic neudělá. Přibírám, ale není to tak, že bych se přežírala, ale musím jíst pořád, jinak je mi blbě," vtipkovala nedávno zpěvačka. Uvidíme, jak jí kolíbání z postele půjde za pár měsíců... ■
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Poznatek adminky: Monika není ve 4 měsíci ,jako autoři článku píšou ,ale v 5.


Absolonová poprvé o krušných začátcích těhotenství: Moje nevolnosti byly kombinací chřipky a hnusné kocoviny

31. května 2015 v 19:19 | Daiva
Hokejista Tomáš Horna se o zpěvačku hezky stará.
Zpěvačka Monika Absolonová (38) se už dostala do fáze, kdy si naplno užívá své první těhotenství. Společně s přítelem, hokejistou Tomášem Hornou, si nenechala ujít premiéru divadelní hry Smolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství, kterou uvedlo pražské divadlo Studio DVA.A při té příležitosti se Monika nejen pochlubila velkým těhotenským bříškem, ale poprvé o požehnaném stavu promluvila na kameru Super.cz. Začátky těhotenství prý měla hodně krušné a trpěla velkými nevolnostmi. Téměř každý den přitom vystupovala v divadle.
"Měla jsem hrozné nevolnosti, ale teď už je mi dobře i vzhledem k tomu, že i výsledky jsou dobré, ale to ještě neznamená, že je všem testům konec, protože mě čeká ještě vyšetření plodové vody, které je důležité," prozradila Super.cz Monika, jež počátky těhotenství vyloženě protrpěla.
"Paradoxně, když to na mně ještě nebylo moc vidět, tak jsem denně hrála v různých městech, v Praze i Ostravě, docela náročná představení, a to se přiznám, že mi bylo fakt špatně. V životě jsem zažila spousty bolesti a jsem zvyklá to překonávat vůlí, ale jinej stav jsem pochopila, že je od slova jinej proto, že to vůbec nejde překonávat a ovlivňovat," míní Monika.
"Měla jsem furt 37,5 teplotu, přirovnala bych to k začátku nějaké chřipky s hnusnou kocovinou, bohužel to trvalo dva měsíce a předtím jsem žádný velký mejdan neměla, musím říct, že jsem byla z té permanentní bolesti hodně unavená," dodala zpěvačka s tím, že jí je velkou oporou přítel Tomáš.
"Oba jsme si miminko přáli a Tomášova podpora je neuvěřitelná, chodí se mnou na všechny ultrazvuky, všechno se mnou prožívá," chválila sympatického hokejistu zpěvačka, jež si na fakt, že bude maminkou, musela zpočátku zvykat a jásat prý začala až později.
Absolonová se může pochlubit už opravdu velkým bříškem. Všechno ale bere se svým typickým humorem. "Přiznám se, že mám abnormálně veliké břicho, možná je to proto, že moje tělo čekalo přechod a přitom přichází porod. Ptala jsem se pana doktora, a prý je to hormony, s čímž nic neudělá. Přibírám, ale není to tak, že bych se přežírala, ale musím jíst pořád, jinak je mi blbě," vtipkovala zpěvačka.
Na Absolonovou ještě před mateřskou pauzou čeká několik divadelních představení. "Na mateřské ještě úplně nejsem. Dohrávám divadelní představení, čeká mě poslední Antoinetta v Bratislavě, poslední Přízrak Londýna a v červnu dvě Evity, tím si splním divadelní závazky a čeká mě už jen zpívání," uzavřela spokojená zpěvačka. ■
WWW.SUPER.CZ

S těhotnou Absolonovou lomcují hormony: Představení před mateřskou pauzou zásadně oplakává

28. května 2015 v 15:00 | Daiva
Těhotná Monika Absolonová prožívá jedny z posledních představení před mateřskou pauzou.

Zpěvačka Monika Absolonová (38) v posledních týdnech absolvuje maraton všech možných představení, ve kterých účinkuje. V červnu by se naposledy měla objevit v Evitě a pak už si bude naplno užívat těhotenství.
O víkendu si v Praze zahrála naposledy ve svém oblíbeném muzikále Antoinetta - královna Francie. S populární zpěvačkou lomcují hormony, a tak konec představení, stejně jako její manažerka, oplakala. A jak sama přiznala, pláče teď mnohem častěji.
"Tak včerejší poslední představení Antoinetty v této sezoně a moje v Praze je za námi. Moc děkuju všem, co se na tomhle krásném představení podíleli. Moc děkuju, že jsem se Antoinettou mohla stát a třeba se po mateřské ještě bude hrát, abych se mohla vrátit. Ta smutná holčina, co ji objímám na další fotce, je moje manažerka Kačka, která stejně jako já včerejší představení oplakala," napsala na sociální síti zpěvačka, kterou čeká ještě jedno představení Antoinetty v Bratislavě.
Absolonová se také pochlubila fotkou těhotenského bříška z nedávné dovolené v Thajsku, kde ještě požehnaný stav tajila. A jak je vidno, zpěvačce to s bříškem moc sluší. ■

WWW.SUPER.CZ

Těhotné Absolonové se už rýsuje bříško! Začátek 4. měsíce hrdě „maskuje“

19. května 2015 v 19:17 | Daiva

Monika Absolonová své těhotenství tajila do třetího měsíce. Přece jenom není nejmladší, a tak čekala na testy, zda je vše v pořádku. Tento týden absolvovala vyšetření u svého gynekologa a podle rozzářeného obličeje se zdá vše v pořádku. Monika vzdouvajícímu se bříšku už podřídila i garderobu. Na jednu stranu ho skrývá pod volnou halenou, láskyplně si ho však hladí, aby ho všichni viděli.Zpěvačka si dítě moc přála, ale stále neměla vedle sebe toho pravého, až před tři čtvrtě rokem potkala hokejistu Tomáše Hornu. Jakmile se vztah provalil, netajila se tím, že je to budoucí otec jejího miminka. A přelom roku byl asi hodně bujarý, protože se Monice podařilo otěhotnět. Tomáš je stále ženatý a je otcem dcery. Dle jeho slov je rozvod na spadnutí.

Pozdrav z exotického Thajska: Absolonová se v plavkách pochlubila sexy dekoltem i opáleným přítelem

12. května 2015 v 13:50 | Daiva


Monika Absolonová si užívá dovolenou v Thajsku.


Zpěvačka Monika Absolonová (38) se už brzy vrátí domů z dovolené v Thajsku, kde si užívá zamilované chvilky se svým přítelem Tomášem Hornou.
Absolonová se na sociální síti konečně pochlubila fotkami v plavkách, ale zatím se zdráhala ukázat celou postavu, byť se určitě, stejně jako v případě fotek bez make-upu, nemá za co stydět.
Populární muzikálová zpěvačka se tak zatím pochlubila jen svůdným dekoltem, který však podle jejích slov není opálený tak, jak by si na exotické dovolené představovala.
"Tak vám posílám všem pusu z dovolené, už se nám to krátí, závodili jsme trošku, kdo bude víc opálenej, upřímně a naštvaně přiznám - Hornič (Tomáš Horna) vyhrál. Já si myslím, že to bylo proto, že chodil běhat. A jak známo, při pohybu to opaluje víc," měla hned jasno Absolonová, která namísto sportování raději relaxovala na pláži a poctivě se mazala krémem s vysokým faktorem. Uvidíme, zda ještě před odjezdem domů stihne nachytat nějaký ten bronz. ■


Z české zpěvačky je okurkova mumie! Poznáte ji podle zajíčka?

7. května 2015 v 15:33 | Daiva
Poznáte českou herečku a zpěvačku zabalenou jako mumii?

Zatímco Tomáš má z masáží trochu obavy, zpěvačka Monika Absolonová si je naplno užívá. Jak má čas, na nějakou zajde. Naposledy se nechala zvěčnit s masérkou a plátky okurky na obličeji, které vypínají a hydratují obličej. Po měsících tvrdé dřiny je zřejmé, že zpěvačka nabírá síly a co nejvíc odpočívá. Možná nejen to..
Kde jinde se dá tak romanticky "zadělat" na miminko než v thajském ráji, kde není místo pro stres a shon. Absolonová se netají tím, že jí biologické hodiny buší hlasitěji než pražský orloj.
"Dítě bych si přála, ale jestli bude za rok nebo za dva, to nechám osudu. Ale kdyby bylo teď, byla bych nejšťastnější na světě," říká Monika.
WWW.BLESK.CZ
 
 

Reklama