Monika z internetu

Zamilovaná Absolonová si užívá romantiku v Thajsku: Podívejte se na momentky z první dovolené s fešným hokejistou

4. května 2015 v 15:26 | Daiva
Monika Absolonová si užívá dovolenou v Thajsku.

Zpěvačka Monika Absolonová (38) se pochlubila prvními momentkami z prosluněné dovolené v exotickém Thajsku, kam odletěla společně se svým přítelem, hokejistou Tomášem Hornou. Zamilovaný páreček si první společnou dovolenou viditelně užívá.
"Je tu opravdu krásně, klid a teploučko. Já to tu miluju a Tomáš, který neměl Thajsko jako cestovatelský sen, je nadšenej," napsala na sociální síti Absolonová pod nepříliš povedený snímek, vedle něhož se opět sebekriticky pokárala za to, že byla zase bez make-upu.
"Omlouvám se, že jsem furt na fotkách nenamalovaná, ale já mám těch šminek za celý rok plné zuby," dodala zpěvačka, jež se s Tomášem rozhodně neválí jen na pláži, ale poznává místní pamětihodnosti a chodí na romantické večeře na neobvyklá místa. To už zpěvačka použila aspoň řasenku, ač se za své přirozené půvaby stydět opravdu nemusí. S Tomášem si statečně pochutnali na místních značně ostrých pokrmech.
"Plameny nejsou vidět, ale huba nás pálí pekelně, ale miluju to. Stejně jako thajské tržnice, hospody pro turisty mě totiž nebaví. Tomáš už si zvykl, že se mnou klid nikdy mít nebude," uzavřela zpěvačka. ■WWW.SUPER.CZ

To bude romantika: Zamilovaná Absolonová odletěla s přítelem do ráje

27. dubna 2015 v 17:05 | Daiva
Monika Absolonová a Tomáš Horna míří na první společnou dovolenou.

Zpěvačka Monika Absolonová (38) si po dlouhotrvajícím pracovním maratonu konečně udělala čas a společně se svým přítelem, hokejistou Tomášem Hornou, odletěla na zaslouženou dovolenou. A je to vůbec první delší dovolená, kterou si zamilovaná zpěvačka se svým miláčkem dopřála...


"V polovině května na viděnou, určitě se ozvu, a kdybyste chtěli vědět, kam jedem, tak do Thajska, jupííí," pochlubila se fotkou z letadla na sociální síti usměvavá zpěvačka.
Absolonová se netají tím, že by s pohledným hokejistou ráda založila rodinu. Biologické hodiny totiž nemilosrdně tikají a zpěvačka tuší, že konečně našla toho pravého muže. Miminku se nebrání ani Horna a tak je možné, že romantika na prosluněných plážích přinese kýžené ovoce v podobě budoucího společného potomka. Monice bychom to moc přáli.
WWW.SUPER.CZCo myslíte, sluší jí to bez líčidel? Monika Absolonová se na generálce obešla bez make-upu, a takhle to dopadlo

18. dubna 2015 v 11:33 | Daiva
Monika Absolonová zazpívala bez make-upu.
Zpěvačku Moniku Absolonovou (38) vídáme na jevišti vždy perfektně oblečenou, s dokonalým make-upem a upraveným účesem. Na generálce pořadu ČT Pomozte dětem...aneb když hvězdy nejen tančí však zpěvačka nechala malovátka schovaná v šatně a zazpívala bez špetky make-upu.

Absolonová neodkryla své přirozené půvaby poprvé. S absencí líčidel se několikrát vyfotila i doma a neváhala se nenamalovanou tváří pochlubit na sociální síti. A dokonce sama sebe označila na takovém snímku za bubáka.
Jak je vidno, Absolonová má smysl pro humor, což na ní jistě oceňuje i její přítel, hokejista Tomáš Horna, do kterého je Monika stále zamilovaná až po uši a ráda by s ním založila rodinu.

Horna o Absolonové: Nesportuje, spíš se mnou cvičí

15. dubna 2015 v 15:48 | Daiva
Monika k článku připsala: Hezkou stredu! Zdravim ze zajezdu s Hatou s cinohrou Do loznice vstupujte jednotlive! Vcera Baska, dnes Zabcice a zitra Znojmo:) mezitim zajedu do Bratislavy udelat rozhovory k Antoinette, kterou budeme hrat 31.5. v Bratislave! A rohovor mate pro pobaveni!:) p.s. Miluju ho, ale zpivat neumi... Promin Tomasi, lhat se nema


Nejpikantnější úlovky z TýTý: Napěchovaný dekolt Absolonové i kalhotky v krajkových šatech Kratochvílové

12. dubna 2015 v 18:52 | Daiva
Tohle bylo k vidění na TýTý...

Nejodvážnějším modelem večera šokovala Monika Absolonová (38). "Tyhle šaty jsou od Táni Kovaříkové, ale nejsou půjčené. Nechala jsem si je ušít na koncerty, takže je ještě využiju," pochlubila se zpěvačka, jíž ňadra málem vypadla z dekoltu.Jana Bernášková dorazila ve vlastních šatech z britského módního dómu Karen Millen. Pozornost fotografů na sebe samozřejmě strhla i Ivana Gottová.
WWW.SUPER.CZ

Stejná jako dnes: Podívejte se, jak to Monice Absolonové slušelo, když byla dvanáctiletá cácorka

9. dubna 2015 v 6:50 | Daiva
Monika Absolonová na rodinném snímku

Zpěvačka Monika Absolonová (38) se pochlubila roztomilou fotkou z doby, kdy u ní doma pomalu začala klepat na dveře puberta. Na sociální síti zveřejnila rodinnou fotku s bráškou a bratranci. A už tehdy vypadala s typickým širokým úsměvem na tváři téměř jako dnes.
"Bylo mi necelých dvanáct let, pokusím se s chlapci v létě zase takhle vyfotit, to bude legrace," napsala Absolonová, která se rodinnými momentkami z dětství pochlubila už několikrát.
Před časem se například zasmála nad fotkou z dětského karnevalu, kde jí bylo pouhých pět let, a byla převlečená za bonbón.
"Šaty byly pošité bonbóny a děti mi je jedly a já byla nešťastná. Na fotku jsem se ale držela a plakala až pak," zavzpomínala s úsměvem Absolonová. ■

Bez talismanu jsem se zhroutila, teď se modlím, přiznává Absolonová

6. dubna 2015 v 8:21 | Daiva

Monika k článku sama připsala: Dobre rano! Tak budu trosku honimir no:) nevim kdo napsal, tenhle hezkej clanek, ale dekuju!!!

"Dřív jsem nosila talismany, než jsem zjistila, že když ho zrovna omylem nemám, tak se hroutím. A pak jsem zjistila, že největším talismanem jsem já sama," říká herečka a zpěvačka, která naposledy oslnila diváky jako Evita ve stejnojmenném muzikálu.
Talismany sice zavrhla, přesto na jednom rituálu doslova lpí. "Trochu se modlím a klepu si na zuby nebo na čelo. Nevím, co by se stalo, kdybych jednou nezaklepala, ale nestane se to. Já bych tam totiž bez toho zaklepání vůbec nevylezla," prozrazuje.
Monika Absolonová sama neví, jestli je ještě víc zpěvačkou, nebo už herečkou. Přitom jí mnozí velké šance v počátcích muzikálové kariéry nedávali.

"Začínala jsem před dvaceti lety třetí alternací v Drakulovi. Tenkrát nikdo nevěřil, že bych mohla přežít víc než jednu sezonu, ani já ne," přiznává Absolonová.
Nepřežila jednu, ale rovnou dvě desítky. A stejně tolik má zatím nasbíraných rolí. Zářila jako Kleopatra, za Funny Girl, kterou v 60. letech proslavila Barbra Streisandová, dokonce získala Thálii.

"Je to jedna z nejlepších her vůbec a pro mě je to velká škola. Když jsem tu nabídku dostala, nejdřív jsem zpanikařila, protože jsem věděla, jak je to náročná role. Z těch rozsahů jsem začala umírat," svěřuje se a dodává, že ji na divadle nejvíc baví, když publikum uvěří, že nesleduje Absolonovou, ale postavu, kterou hraje.
"Chci, aby lidé, když přijdou, zapomněli na stres a problémy a zkrátka si to užili," dodává.

Peče nejen vánočky, ale i mazance: S velikonočními lahůdkami pomáhal Absolonové i její hokejista

5. dubna 2015 v 12:24 | Daiva

Monika Absolonová se na Velikonoce připravila velmi zodpovědně.

Zpěvačka Monika Absolonová (38) je známá tím, že každý rok peče na Vánoce vánočky pro své kamarády a široké příbuzenstvo. Pekařské umění věčně usměvavá zpěvačka uplatňuje i o Velikonocích.
Tentokrát se pustila do mazanců a do příprav těsta zapojila i svého přítele Tomáše Hornu. Kladenský hokejista prý ochotně pomáhal, poté co se Monice rozbil kuchyňský robot.
"Rozbil se mi robot (po zhruba sedmnácti letech, takže se mu nedivím), a tak pomáhal Tomáš. Šlo mu to, ale robot po Velikonocích kupuju novej, krásnej, červenej," vtipkovala na sociální síti zpěvačka, která je do hokejisty pořád zamilovaná až po uši. Rčení, že láska prochází žaludkem, platí v tomto případě dvojnásob. Tomáš si totiž s láskou napečené dobroty jistě nemůže vynachválit

Monika Absolonová připustila: Čím unavuje svého hokejistu!

4. dubna 2015 v 14:42 | Daiva

Prožívá nádherné období! Je zamilovaná až po uši a do toho se jí daří pracovně. A teď Monika Absolonová (38) přišla s překvapivým oznámením: "Nastal čas pro můj soukromý život." Znamená to snad, že se ztratí ze scény?

"Budu dál zpívat a hrát! Jen už teď nechci zkoušet nic nového, nazkoušela jsem se dost. Chci se soustředit více na moje soukromí! Tedy i na partnera," řekla magazínu Aha! TV Monika. Ta je od loňského léta až po uši zamilovaná do hokejisty Tomáše Horny (33), který aktuálně hraje za Kladno."Tomáš je ke skvělý hokejista! Má za sebou mnoho úspěchů, byl například mistrem ve dvacítkách," pochvaluje si svého milence zpěvačka, která se netají tím, že by chtěla potomka. "Moje biologické hodiny tikají, a pokud to přijde, tak se ani jeden zlobit nebudeme," svěřila se. Znamenají tedy aktuální slova Absolonové o čase pro soukromý život to, že už s partnerem na miminku pracují? Monika je s Tomášem Hornou spokojená i proto, že nijak nezasahuje do její práce a zvládá její popularitu.

"To, že žije se známou zpěvačkou, mu nevadí! Je statečný, nijak mě neprudí! Už všech mých bývalých partnerů to tak nebylo," řekla Absolonová. "Jasně, když jsme nedávno byli v jeden večer hned na dvou premiérách - šlo o představení Přízrak Londýna a film Vybíjená, v němž hraju - tak už byl z mediálního zájmu unavený. Ale to já taky," dodala Monika.

Koncert Moniky Absolonové už dnes v Plzni!

23. března 2015 v 12:53 | Daiva


Boom!Band Jiřího Dvořáka doprovodí dnes na koncertě v Měšťanské besedě v Plzni královnu českých muzikálových jevišť, zpěvačku Moniku Absolonovou. Začátek koncertu je v 19 hodin.
Na jedinečném koncertě zazní skladby z muzikálových představení, kterých se Monika zhostila na prknech nejen pražských divadel a chybět samozřejmě nebudou ani písně z jejího Muzikálového alba.
Monika Absolonová aktuálně zpívá v Divadle Hybernia v muzikálu Antoinetta - královna Francie. V Divadle Palace pak hraje v komedii Antonína Procházky Do ložnice vstupujte jednotlivě.

Monice Absolonové říkají láskyplně kvočna. Proč? Dohazuje role a milence!

22. března 2015 v 16:26 | Daiva
Monika Absolonová
"Monika je natolik vytížená, že ji moc nevidím. Tak se aspoň potkáváme na jevišti," svěřila deníku Aha! zpěvaččina maminka s tím, že v muzikálu nemá žádnou konkrétní roli. "Dělám komparz, který je potřeba k zaplnění jeviště. Dokonce neberu ani žádnou gáži, mám za to slíbenou skleničku vína," prozradila paní Absolonová se smíchem.
Monika nedohodila roli jen své mamince. "Když ještě hostovala v ústeckém divadle, sháněla někoho, kdo zvládne zazpívat srbskou hymnu, a vzpomněla si na mě," prozradila Aha! operní pěvkyně Pavlína Senić (37). "Monice se mezi nebližšími přáteli přezdívá kvočna. Bere si lidi nezištně pod svá křídla. Když může nějak pomoct, tak to okamžitě udělá a nemyslí jen na sebe, ale i na ostatní," dodala zpěvaččina manažerka Kateřina Zittová.
ZDROJ: WWW.AHAONLINE.CZ

Jak se zbavit mindráků ze vzhledu? Monika Absolonová promluvila o svých plastikách

16. března 2015 v 14:51 | Daiva


Monika Abolonová (38) si zahrála ve filmu Vybíjená matku dospívající dcery, mladší verze Simony Krainové v podání Lindy Bartošové. Jak to vnímala? "Pro mě dobrý. Navíc musím říct, že Linda Bartošová by byla opravdu krásná dcera. A ostatně i Simona Krainová (42). Takže jsem spokojená," řekla Super.cz.
Monika ostatně už maminku takhle staré dcery hrála před několika lety, tehdy to bylo v Divadle Broadway v muzikálu Rebelové, kde jí hrála dceru Zuzana Norisová. "Ta je taky krásná a byla bych ráda, kdyby, až jednou, možná, budu mít dceru, byla aspoň tak hezká, jako jsou holky. Ale to by asi musela být po tatínkovi," smála se Monika, kterou doprovázel přítel Tomáš Horna, který je opravdu velký fešák.
Monice to teď opravdu sluší, ale zavzpomínali jsme na dobu, kdy tomu tak nebylo, a byla oplácaná nosatá bruneta. "Taky jsem ve Vybíjené koukala na postavu, kterou hrála Simona Babčáková, a nějaké styčné body s těmi mindráky by tam byly. Ono se jich dá zbavit jen těžko, jen si na sebe člověk zvykne," přiznala Monika.
Sama si ovšem nezvykla a mindrák z velkého nosu vyřešila plastikou. "To byla první, sice několikrát za sebou podstoupená, ale i poslední. Tím jsem skončila. Uvažovala jsem o tom, že v osmatřiceti přicházel v úvahu i botox, ale pak jsem usoudila, že mimika je pro mne důležitější. Jednak moc ráda hraju divadlo, a pak jsem také ráda, když na mně lidé poznají, co si myslím," míní. ■

Monika Absolonová o své dceři: Budu krásná maminka!

14. března 2015 v 15:44 | Daiva
Z Hybernie se rychle přemístila s partnerem do kina, kde na se sebe dívala ve filmu.

"V Přízraku budu mít premiéru v pátek a jsem z toho nervózní, protože jsem to na jevišti ještě nezkoušela. Doufám, že to kolegům nezkazím. Všechny zkoušky oddřela Vanda Károly, tudíž si zasloužila být na premiéře. Tímto jí moc děkuji," vysvětlila zpěvačka důvod nepřítomnosti na jevišti Divadla Hybernia.Místo toho si v klidu užila film po boku svého hokejisty Tomáše Horny (34). "Do divadla jsem šla podpořit kolegy," řekla po projekci Vybíjené, kde si zahrála maminku Lindy Bartošové (21). "Kupodivu mi nevadilo, jak ve filmu mluvím, ale spíš jak vypadám. Moc bych si dcerku přála a doufám, že jednou budu krásná maminka," svěřila se Monika.
WWW.AHAONLINE.CZ

Monika Absolonová: Za jeden večer stihla dvě premiéry!

13. března 2015 v 9:36 | Daiva

Monika s přítelem Tomášem za jeden večer oběhli dvě premiéry
V jeden večer dvě premiéry, a zpěvačka Monika Absolonová (38) ani na jedné nechyběla. S přítelem Tomášem Hornou (34) nejdřív zašla do divadla Hybernia na muzikál Přízrak Londýna, pak přejeli do multikina na Smíchově, kde měl premiéru film Vybíjená.
"Přízrak jsem viděla na generálkách, představeních a zkouškách... Takže jsem všechny přišla pokopat pro štěstí a jeli jsme na Vybíjenou, kterou jsem viděla poprvé," vysvětlila Blesku Monika, kterou doprovodil přítel, hokejista Tomáš Horna.
"Do muzikálu naskočím koncem dubna, hraji lehkou děvu Betty. Vzhledem k tomu, že jsem moc nezkoušela, protože jsem dřela na Evitu, tak to snad dám," věří si Absolonová.
Z filmu Vybíjená byla Monika nadšená. "Mám ráda kluky z Partičky, je to hodně vtipná skupina, takže jsme se hodně nasmáli. A navíc tam hraji, tedy jestli mě nevystřihli. A i kdyby, tak v titulcích jsem," dodala se smíchem zpěvačka.
WWW.BLESK.CZ

Zahajení HME v atletice 2015

6. března 2015 v 7:16 | Daiva
Včera 5.3.2015 Monika zazpívala hymnu na HME v atletice,které se koná v Praze! Naprosto mě uchvátila výběrem roby
i výkonem! Protože nikde nejsou fotografie, tak jsem se rozhodla pár momentů v večera "vystřihnout".
A kdo by se na to chtěl zpětně podívat, stačí kliknout na obrázek níže a přetočit na čas 51:10 .


Fotografie :
C7c3ZKP8 saNDmi9l F0J9C25V SFGUPKOs FBGJQSZL
www.ceskatelevize.cz
 
 

Reklama