Monika z internetu

Konkurence pukne závistí: Absolonová si v příštím roce střihne dvě úchvatné muzikálové role

18. září 2012 v 20:09 | Daiva99
Monika v příštím roce nesleze z jeviště.


Držitelka prestižní divadelní ceny Thálie Monika Absolonová (35) si na nedostatek práce rozhodně nemusí stěžovat. Naopak. Její konkurence by se měla mít hezky na pozoru, protože v příštím roce bude Monika doslova na roztrhání. Nedávno se totiž stala mediální tváří hlavního producenta Divadla Hybernia, společnosti Musical Production, a dostala nabídky na dvě hlavní role, které jí budou kolegyně nejspíše hodně závidět.

Zrcadlo tvého života

18. září 2012 v 15:35 | Daiva99


V pátek 21. 9. od 20.00 hod uvidíte Moniku na Prima family v pořadu Zrcadlo tvého života


Celebrity a jejich vysněná povolání

13. září 2012 v 15:52 | Daiva99
Známé osobnosti přijaly nabídku nechat se nafotit jako zástupci povolání, které bylo kdysi jejich dětským snem. Výjimkou mezi všemi byla Mahulena Bočanová (45). Ta si ne a ne vzpomenout, co vlastně chtěla v dětství dělat. Na jeden sen ovšem nezapomněla. Chtěla být černoškou.
Vizážisté a fotograf Dan Sklenář jí sen splnil. Pohled na Mahulenu, která se nechala divadelní tělkou natřít na tmavo a navlékla se do rákosové sukýnky, je neuvěřitelný. Konkuroval jí jen zpěvák Marián Vojtko (39), který měl obdobné přání, a také mu bylo v rámci focení charitativního kalendáře, který má vydělat pro projekt Klokánek, splněno. Marián směl být indiánem.
Ostatní povolání, které si známé tváře vybraly, byla většinou běžná. Monika Absolonová (35) si přála být kadeřnicí. "V životě jsem neostříhala nikoho jiné, než tajně bráchu. A dostala jsem za to dost vynadán," svěřila Super.cz. Martin Dejdar (47) k povolání námořníka také nepřičichl, stejně jako Gábina Partyšová ke krasobruslení nebo Karel Gott (73) k vypravování vlaků.
Zdravotní sestru si aspoň zahrála Adéla Gondíková (39), doma uvaří Ondřej Brzobohatý (29), jenž chtěl být kuchařem. Hanku Vagnerovou ještě role kovbojky možná čeká v nějakém filmu a věřme, že Václav Vydra, který chtěl být hasičem, nebude muset ve skutečnosti nějaký požár opravdu hasit. ■

Monika Absolonová promluvila o roli v muzikálu Mata Hari i plánovaném mateřství

3. září 2012 v 13:06 | Daiva99
Monika Absolonová s přítelem Vráťou.

Zpěvačka Monika Absolonová (35) se rozpovídala o svém údajném angažmá v muzikálu Mata Hari. S muzikálem prý nemá vůbec nic společného a odmítá, že by snad někdy dostala nabídku v něm účinkovat, jak už loni přetřásala některá média. Hitmaker Michal David (52) jí měl údajně slíbit titulní roli v tomto muzikálu, což Absolonová odmítá. Slavnou špiónku si zahraje Kateřina Brožová (44).
"V Mata Hari jsem nikdy neměla hrát, neměla jsem podepsanou žádnou smlouvu, ani nebylo nikdy v plánu, abych v tomto muzikálu hrála. To, že se před několika lety pláclo v souvislosti s tímto muzikálem moje jméno, hned neznamená, že v něm automaticky hraju," vysvětlila Super.cz zpěvačka.
"Opravdu jsem neměla slíbenou žádnou roli, Michalovi ale přeju, aby se mu muzikál vyvedl," zdůraznila Absolonová.
Populární zpěvačka by se nebránila založit s přítelem Vratislavem rodinu. Ve smlouvách už od loňska nepodepisuje kolonku "zákaz otěhotnění". V pětatřiceti letech už jí přeci jen tikají biologické hodiny. Plánuje snad v nejbližší době potomka?
"Dítě se neplánuje, po dítěti se touží," řekla nám krátce k otázce mateřství zpěvačka, kterou můžeme vidět hned v několika úspěšných muzikálech. Exceluje v představeních Bídníci, Vražda za oponou či v americkém muzikálu Funny Girl. ■ Zdroj: Super.cz

Monika Absolonová prý roli v muzikálu Mata Hari neplánovala.

Poznáte holčičku na koni? Vlastní otec ji napadl a její bývalý manžel ji ustavičně podváděl

1. září 2012 v 12:33 | Daiva99
Poznáte holčičku na koni? Vlastní otec ji napadl a její bývalý manžel ji ustavičně podváděl

Malá holčička na koni patří ke známým českým muzikálovým zpěvačkám. Na svém kontě má i několik sólových alb a získala prestižní divadelní cenu. Patřila k moderátorkám známého vědomostního pořadu a skončila třetí v populární taneční soutěži.Před několika lety ji fyzicky napadl její otec, se kterým se doteď nestýká. Za sebou má jeden rozvod, ale nyní opět září štěstím. Poznali jste ji?

Monika Absolonová (35) se narodila 27. září 1976 v Benešově u Prahy. Už jako sedmiletá holčička zpívala v Kühnově dětském sboru, což ji předurčilo k úspěšné pěvecké kariéře. Pěveckou průpravu získávala nejprve u Lídy Nopové, později u vyhlášeného hlasového poradce a profesora Eduarda Klezly. První cédéčko s názvem Monika vydává roku 1993. O dva roky později nastartovala svou muzikálovou kariéru, která trvá dodnes.
Účinkovala v divácky úspěšných muzikálech Dracula a slovenské verzi Landova Krysaře. Titulní roli získala v muzikálu Michala Davida (52) Kleopatra a další hlavní role na sebe dlouho nenechaly čekat. Diváci jí tleskali v divadelní verzi muzikálu Rebelové a v muzikálech Noc na Karlštejně, Tři mušketýři, Angelika a Mona Lisa.
Chybět nemohla ani v obnovené premiéře Draculy, kde si střihla hlavní roli Lorraine. Po roztržce s Michalem Davidem, která vznikla kvůli natočení desky s muzikálovými melodiemi, odchází z divadla Broadway. I přesto se jí pořád daří. Loni získala prestižní cenu Thálie za mimořádný jevištní výkon v muzikálu Funny Girl. V současnosti ji mimo jiné můžeme vidět v muzikálech Bídníci, Vražda za oponou či v divadelní verzi filmu Světáci. Monika se nevěnuje jenom muzikálům. Moderovala vědomostní soutěž Taxík a zúčastnila se taneční soutěže StarDance, kde skončila na výborném třetím místě.
Monika Absolonová neměla vždy na růžích ustláno. Po bouřlivém rozvodu svých rodičů nekomunikuje se svým otcem Čeňkem, který ji roku 2008 dokonce fyzicky napadl a prý tyranizoval celu rodinu. V domě rodiny Absolonových tehdy dokonce zasahovala policie a celá kauza dlouho zaměstnávala nejen bulvární média.
Zpočátku se Monice nedařilo ani v osobním životě. Ve třiadvaceti letech se provdala za extraligového hokejistu Václava Eiselta. Brali se z lásky, ale manželství se po čtyřech letech rozpadlo. Jedním z důvodů byly opakované hokejistovy nevěry. Nyní je Monika opět moc šťastná. Tři roky žije s o jedenáct let starším podnikatelem Vratislavem Jandou, s nímž časem plánuje založit rodinu. ■
Zdroj\: Super.cz


Monika Absolonová: Nevěru už neodpustím!

18. srpna 2012 v 18:40 | Daiva99
Zpěvačka Monika Absolonová.
Příští rok oslaví Monika Absolonová (35) dvacet let v showbyznyse. Její první album Monika vyprodukoval Michal David, když jí bylo šestnáct. Od té doby ušla tehdejší studentka hotelové školy pořádný kus cesty a stala se z ní nejen uznávaná muzikálová hvězda, ale i oblíbená herečka a moderátorka. Několik velkým mezníků jí potkalo i v soukromí. A nebyla to vždy jen procházka růžovou zahradou o čemž svědčí i tento otevřený rozhovor.
Moniko, jak moc je pro vás v životě důležitá láska?
Láska a zdraví je pro mě to nejdůležitější. Láska je něco, co vám dává buď jiskru a štěstí nebo naopak neštěstí, ale vždycky vás někam poposouvá. Taky dává jistotu i nejistotu.
A co všechno jste pro ni ochotná udělat nebo obětovat?
Spoustu věcí, ale takhle se to těžko říká - obětovat... Myslím si, že když někoho milujete, necítíte to jako oběť, protože to děláte z lásky. Až když přestanete milovat, uvědomíte si, že to třeba i oběť byla.
Odpustíte partnerovi nevěru?
To je strašně těžká otázka. Kdysi jsem jí odpustila a nic dobrého mi to nepřineslo... Člověk může v životě zakopnout a pak je možná dobré mu to odpustit, ale je hloupé, když kulhá celý život. V momentě, kdy se to stane, nevíte, jestli je to klopýtnutí nebo jestli to je začátek toho, že bude pořád kulhat. Dnes už bych partnerovi nevěru asi neodpustila, protože když umím být věrná já, tak proč by to neměl umět i můj partner. A to si myslím, že mám dost příležitostí být nevěrná. Vždycky to ale záleží na těch dvou, protože jsou také lidé, kteří mají volný vztah, ale to není nic pro mě. A protože mám velké ego a bujnou fantazii, tak bych si okamžitě vymyslela milion příběhů a vztah by šel stejně do háje, takže i kdybych se partnerovi snažila nevěru odpustit, neuměla bych s tím fungovat.
Byla jste vy sama partnerovi někdy nevěrná?
Ne. Nikdy jsem nikomu nezahýbala. A vždycky, když se mi začali líbit i jiní muži, tak to bylo, a u mě asi zřejmě i bude, vždy až ve chvíli, kdy to doma zásadně neklapalo. U mě ale nikdy nebyl rozchod kvůli někomu jinému, vždycky jsem se rozešla, protože jsme spolu už nemohli být, žít, fungovat. A pak jsem se začala pořádně rozhlížet kolem sebe.
A proč skončilo její první manželství a čím si zpěvačku získal její současný přítel Vratislav Janda? Celý rozhovor s Monikou Absolonovou najdete v aktuálním vydání časopisu SEDMIČKA, který vyšel 16. srpna


Otevřený rozhovor přidám .

Monika Absolonová: Líbačka na veřejnosti po vzoru Bučkové

16. srpna 2012 v 8:04 | Daiva99
Monika Absolonová: Líbačka na veřejnosti po vzoru Bučkové (Monika Absolonová s přítelem)
Modelku Elišku Bučkovou kromě její vyhublé postavy, kvůli které ji mnozí podezírají z anorexie, proslavil zejména její vztah s rockerem Noidem. A pohledný pár pak také neustálé předvádění jejich lásky na veřejnosti. Ostatně naposledy se stále zamilovaná dvojice veřejně líbala na prezentaci luxusního bydlení Dock, nebo na oslavě Eliščiných narozenin.
Přestože na této akci zpěvačka Monika Absolonová chyběla, na hradě Houska, kde nedávno odehrála svůj minikoncert, neváhala veřejně líbat svého přítele Vráťu.
Absolonová je se svým přítelem už tři roky a pořád si svůj vztah po nevydařeném manželství nemůže vynachválit. Vráťa často svoji partnerku doprovází do společnosti a podporuje její kariéru, Monika se zase na oplátku pořád občas učí hrát golf, zejména nejspíš proto, že to je jediný sport, u kterého se dá kouřit a pít, což je podle některých zlých jazyků jejich velké společné hobby.
Autor: iHOT.czMonika Absolonová: Líbačka na veřejnosti po vzoru BučkovéMonika Absolonová: Líbačka na veřejnosti po vzoru BučkovéMonika Absolonová: Líbačka na veřejnosti po vzoru Bučkové

Návrhář drsně zneužil krásky Absolonovou, Průšovou a Zimovou: Šílený podvod a hodně hrubé nadávky!

16. srpna 2012 v 7:58 | Daiva99
Absolonová, Zimová a Průšová jsou naštvané.
Začínající módní návrhář Mike Zachevar do šoubyznysu ještě pořádně ani nevstoupil a už si proti sobě poštval pěknou řádku hvězd. Jeho vulgární chování a podvody už ho proslavily více než jeho práce.
Zachevar uspořádal svoji první módní přehlídku a hned lítaly blesky. Na propagační materiály si vyvěsil jména jako Monika Absolonová (35), Tereza Zimová a další hvězdy, které s přehlídkou neměly nic společného. Když to Zimová zjistila, slušně požádala jeho asistentku, aby její jméno i jméno Moniky z webových stránek smazala.
"Pan Zachevar si mě předtím dvakrát objednal na přehlídku a vždycky to zrušil, protože se náhle nekonala. Přišla jsem kvůli tomu o jiné kšefty. A pak si mě napíše na stránky k akci, na kterou mě vůbec nebookoval," řekla Super.cz rozčilená Zimová.
"Když jsem se ozvala, začal na mě hulákat a nazývat mě těmi nejsprostšími slovy včetně dámského přirození. Takhle se mnou v životě nikdo nejednal, a to nejsem v šoubyznysu zrovna krátce," vysvětlila Zimová.
"Stejně naštvaná byla i Monika, která také okamžitě chtěla stažení svého jména ze stránek," dodala Zimová.
Kateřina Průšová (28) Zachevarovi fotila jeho první kampaň. Nyní ale také již nemají dobré vztahy. "Zachoval se vůči mě velmi sprostě. Nechci s ním mít již nic společného a byla bych raději, aby se o něm v souvislosti s mým jménem vůbec nepsalo. Špatná reklama je taky reklama a já mu v tom pomáhat nechci," uzavřela Průšová. ■
Zdroj: super.cz

Absolonová sladila tkaničky s podprsenkou

11. srpna 2012 v 20:57 | Daiva99

V módě je v současné době povoleno lecos. Ale Monika Absolonová se o víkendu trochu pozapomněla v letech minulých, kdy bylo téměř nutné vyladit ve svém outfitu jednotlivosti.

.
.
Na hrad Houska, kde proběhl koncert hvězd, dorazila zpěvačka sice v módních zářivých barvách, ale vyladit barvu podprsenky s tkaničkami v teniskách, bylo trochu nešťastné.
.
.
Každopádně Absolonová sama tvrdí, že si s módou moc hlavu neláme, a nosí spíše střídmou klasiku, kterou občas oživí něčím, co právě frčí.
.
.
Na Housku doprovodil Moniku její přítel Vratislav, který má svou partnerku rád jak ve značkových modelech, tak ve sportovním a oba vypadali stále spokojeně a zamilovaně. A to i přesto, že se v kuloárech šušká, že se již pár měsíců marně pokoušejí o prvního společného potomka.
 
 

Reklama