Monika z internetu

Monika Absolonová opět umírá na jevišti: Pro jistotu má už scénář svého vlastního pohřbu. Jak bude vypadat?

23. února 2015 v 13:08 | Daiva


Moniku Absolonovou (38) jsme už zase viděli umírat a publikum ronilo slzy jako hrachy. Poté, co byla popravena jako Marie Antoinetta, zemře na jevišti na rakovinu prsu v roli Evity Perón. Jak se jí tyto role hrají a co u toho cítí její blízcí?
"Můj přítel nebyl na premiéře, moje máma to samozřejmě vidí nerada. Přiznám se, že se bojím smrti svých blízkých, ani ne tolik svojí, takže mně se to hraje dobře," míní Monika a nás napadlo, že vlastně její hrdinky umírají zhruba ve zpěvaččině věku. "Marii Antoinettě bylo osmatřicet, Evě Perón necelých třicet čtyři. Jistěže si říkám, že je to peklo, ale já jsem připravená na pohřeb, takže jsem dobrá," šokovala nás zpěvačka.
Má tedy připravenou smuteční hudbu a snad i objednané krematorium a místo na hřbitově? "Není to na základě muzikálových rolí, ale jednou v létě, když jsem byla zase opuštěná bez chlapa, jsem se dívala na strašně smutný film, kde umřela asi čtyřiatřicetiletá holka. Nejdřív jsem brečela a pak mne napadlo, jaký já budu mít pohřeb, tak jsem napsala ve dvě ráno svému bratrovi, který měl zrovna v baráku mejdan," vyprávěla.
"Došlo mi, že věkově on tady jediný bude, aby mi ten pohřeb vystrojil, takže jsem mu napsala, že bych chtěla mít hezký pohřeb. Myslel si, že jsem něco pila. Ale já si to všechno vymyslela. Mám to do detailů. Vím, kdo tam nesmí, co se tam bude hrát, vím, kdo tam bude mluvit. Vím prostě všechno," uzavřela. ■

Tomu se říká opravdová láska: Mrkněte, co všechno udělá zamilovaný hokejista pro Moniku Absolonovou

11. února 2015 v 14:28 | Daiva
Monika Absolonová ani nepotřebuje kadeřníka...

Přípravy na roli muzikálové Evity jsou u zpěvačky Moniky Absolonové (38) v plném proudu. Zpěvačka se pilně připravuje nejen na jevišti, ale i doma, kde procvičuje všechny texty a zpívá na celé kolo. Velkou podporu má u svého přítele, kladenského hokejisty Tomáše Horny.

S ním už Absolonová žije několik měsíců a jejich vzájemná láska stále nepolevuje. Pokud Tomáš zrovna netrénuje a nehraje zápas, poskytuje Monice potřebné zázemí. Dalo by se říct, že texty muzikálové Evity zná už nazpaměť.
Po zkoušce navíc své lásce neváhá pomáhat rozčesávat vlasy, což si představitelka argentinské národní ikony pochvaluje.
"Tak po celodenní zkoušce, po vystoupení a konečně doma. Tomáš je neuvěřitelný, vždycky mi pomáhá rozmontovat vlasy, a jde mu to, já ho prostě miluju," vyznala se na sociální síti stále neuvěřitelně zaláskovaná zpěvačka, kterou Tomáš podporuje na každém kroku a je to znát.
Monika září jako sluníčko a pohoda ve vztahu se musí projevit i na jevišti, takže se diváci mají na co těšit. Premiéra Evity se koná v pražském Divadle Studio DVA už 19. února.

Nový filmový hit: Kdo bude hrát Ivetu Bartošovou? Adeptek je hodně

4. února 2015 v 18:37 | Daiva

Producent Zdeněk Kubík přišel s nápadem na životopisný film o zpěvačce Ivetě Bartošové. Ke spolupráci vyzval vdovce Josefa Rychtáře. Ten sice našel v televizní soutěži osobu podobnou slavné zpěvačce, ale tato role bude potřebovat skutečnou herečku. Nebo alespoň někoho, kdo má s hraním nějaké zkušenosti...
"Za ty tři roky s Ivetou toho vím o jejím životě opravdu hodně. Nedávno jsem sledoval dokument o Marilyn Monroe a Iveta byla něco podobného, moc se mi to líbilo a budu rád, pokud se film o ní natočí," sdělil Rychtář deníku Blesk.
Herečky, které by prý Ivetu Bartošovou múžou hrát: Simona Krainová, Sabina Laurinová, Monika Absolonová,
Lucie Vondráčková a další.
ZDROJ: PRASK.TV

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Já si myslím, že se Monika tohoto projektu neúčastní, jelikož je pracovně dost vytížená... Tedy aspoň v to doufám...
Monika má spousty krásných projektů a myslím, že se dá pocta Ivetě Bartošové vyjádřit jinak... důstojněji. Daiva


Co myslíte, vypadá jako bubák? Absolonová se zvěčnila bez make-upu a nešetřila kritikou

30. ledna 2015 v 19:15 | Daiva
Monika Absolonová se nafotila bez líčidel...

Monika Absolonová (38) je známá tím, že se do všeho vrhá naplno. Patří k našim nejvytíženějším zpěvačkám a pracovní povinnosti bere nadmíru svědomitě. A protože se nestydí za své přirozené půvaby, klidně se na sociální síti pochlubí fotkou bez make-upu.Přepracovaná zpěvačka tentokrát zveřejnila snímek, na němž je nejen bez špetky líčidel, ale také s pořádně rozcuchaným účesem. Sama sebe proto označila za bubáka. A my se jí ani nedivíme, protože při takovém pracovním tempu by jako bubák vypadal úplně každý.
"Kostýmová zkouška, zkouška na Evitu v divadle, nahrávání ve studiu, korepetice s panem profesorem a ještě jedna zkouška s Ondrou Hájkem na vystoupení. Výraz na fotografii vystihuje, co si o tom všem myslím," prohlásila zpěvačka pod snímkem s vypláznutým jazykem.
"Omlouvám se, momentálně vypadám jako bubák furt, nestíhám si na ksicht malovat obličej," dodala vzápětí Monika, která energii dobíjí prostřednictvím lásky. Momentálně je už nějaký ten pátek až po uši zamilovaná do kladenského hokejisty Tomáše Horny. ■

Trochu mladé dvorní dámy: S Monikou Absolonovou vystoupily děti z dětských domovů. Jak jim to šlo?

27. ledna 2015 v 16:14 | Daiva
Hanka Kynychová vede k divadlu děti z dětských domovů.

Zdá se, že tady máme novou muzikálovou líheň. A neobjevil ji žádný producent, ale cvičitelka Hanka Kynychová (46), která každoročně pořádá velkou charitativní akci Hejbejte se a zpívejte pro děti z dětských domovů.

Součástí soutěžních disciplín je i muzikálové vystoupení. A už popáté s přehledem zvítězily děti z dětského domova v Tišnově. Protože ocenění za vítězství zahrnuje i vystoupení na profesionálních muzikálových prknech, děti nebyly žádnými nováčky, když vystoupily v rámci muzikálu Antoinetta - královna Francie spolu s Monikou Absolonovou (38).
Na divadelní prkna Divadla Hybernia se cvičily už na Dětech ráje, v Noci na Karlštejně či v Kapce medu pro Verunku. V Hybernii však poprvé děti zažily dokonalý profesionální muzikálový servis, zpívaly na profi porty a měly i herecké repliky.
Na pódium děti uvedla Hanka Kynychová spolu s Monikou Absolonovou, jejíž part zpívaly dívky z dětského domova tak dobře, že zaujaly i samotnou muzikálovou hvězdu. Po vystoupení se pak s dětmi v krásných šatech fotila bezprostředně bosá a v kostýmu, ve kterém jí na jevišti setnou hlavu.
Dětský domov za skvělý zážitek pochválil i Roman Vojtek a další herci a zpěváci, kteří s Hankou Kynychovou na jejím projektu dlouhodobě spolupracují a děti na jejich vystoupení připravují. "Jsem na děti strašně pyšná. Vždycky mám trému za ně, jsou to velké nervy. Tentokrát jsem navíc byla i velmi dojatá. Nevím, zda to bylo excelentním výkonem dětí před vyprodanou Hybernií nebo příběhem Antoinetty," shrnula s úsměvem Hanka Kynychová.
Pro děti z Tišnova je charitativní projekt Hanky Kynychové velkou výzvou, jsou do něj zapojeny už pět let a pětkrát zvítězily ve své kategorii, třikrát byly absolutním vítězem. Na představení však dorazily, aspoň jako diváci, také party z dětského domova z Lipové u Šluknova, ze Staňkova, Humpolce a Ústí nad Labem - Severní Terasy, které se v rámci 8. ročníku Hejbejte se a zpívejte umístily na medailových pozicích.

POTVRZENO: Monika bude v pořadu Zpívá celá rodina 31.1.

25. ledna 2015 v 8:45 | Daiva

Asi před týdnem jsem Vám psala, že Monika bude jednou z porotkyň obnoveného pořadu Zpívá celá rodina.
Je tam pouze dočasně. Svou premiéru a zárověň derniéru v roli porotkyně bude mít 31.1.2014!
Určitě o tom napíšu den před vysíláním....
Umí se Monika Absolonová vůbec zlobit? Dokáže se Debbi mračit? Máme se bát Oty Balage? A není šéf poroty Ondřej Hejma tím pověstným psem, co občas štěká, ale nekouše?
Kdy? 31.1.2015 (sobota)
Kde? ČT1
V kolik? 20:00 hod.

Opakování je 1.2.2015 na ČT1

Zamilovaná Absolonová září štěstím: Přítel jel vlakem 356 kilometrů, jen aby ji nečekaně zahrnul láskou

24. ledna 2015 v 9:30 | Daiva
Monika Absolonová a její nečekané překvapení...
Zpěvačka Monika Absolonová (38) se už několik měsíců nese na vlně krásné zamilovanosti. S kladenským hokejistou Tomášem Hornou jí to pořád klape a zamilovaná zpěvačka si po boku své velké lásky užívá každou volnou chvilku.

A protože je pracovně značně vytížená, ne vždy přítele vídá tak často, jak by sama chtěla. Fešný hokejista ale Moniku umí pořádně překvapit. Když zpěvačka odjela do Ostravy odehrát představení Funny Girl, Horna nasedl na vlak a za Absolonovou neplánovaně dorazil.Nadšená zpěvačka se pak na sociální síti pochlubila další zamilovanou fotkou. "Do Ostravy za mnou vlakem přijelo překvapení, nejlepší," pochlubila se Monika, která by s hokejistou moc ráda založila i rodinu. Doufejme, že zpěvačka v osobě Tomáše Horny konečně našla toho pravého a zářit jako sluníčko bude i nadále.

Jak se vám líbí nenamalovaná? Zamilovaná Monika Absolonová se pochlubila fotkami bez make-upu

20. ledna 2015 v 10:58 | Daiva
Monika Absolonová se vyfotila bez líčidel...
Zpěvačka Monika Absolonová (38) momentálně září jako sluníčko, protože je až po uši zamilovaná do kladenského hokejisty Tomáše Horny. Ten se sympatické zpěvačky nemusí lekat ani po probuzení.
Absolonová, kterou fanoušci znají vždy perfektně nalíčenou, se totiž nemusí stydět ani za svou přirozenou vizáž. Na sociální síti se proto bez obav pochlubila dvěma fotkami bez make-upu. Ač sama přiznala, že to není ono, celkem jí to slušelo."Tak úplná hitparáda to není, ale já ji ani s písní nikdy nevyhrála a s ksichtem nesoutěžím, takže co... Já jsem na sebe takhle zvyklá, a ty kolem si také zvykli," vtipkovala Absolonová s tím, že na muzikálových prknech ji samozřejmě všichni uvidí opět s namalovaným obličejem. Na rozdíl od jiných celebrit ale musíme konstatovat, že i bez malůvek to není u Absolonové žádná tragédie... ■
WWW.SUPER.CZ - přednastaveno

Monika bude porotcovat v pořadu Zpívá celá rodina!

17. ledna 2015 v 15:43 | Daiva

Monika Absolonová bude jednou z porotkyň pořadu Zpívá celá rodina! Výkony jednotlivých soutěžících budou ještě posuzovat Ota Balage a Debbi. Ale Monika by měla porotcovat pouze v jednom díle. Vystřídá ji David Deyl.
Pořad se začnevysílat už v sobotu 31. ledna.
Jestli bude Monika právě v tomto díle není na 100% jasné, ale hned jak to zjistím, tak Vás o tom informuju.

Do čtveřice s Monikou

16. ledna 2015 v 9:14 | Daiva

Již tuto neděli(18.1.2015) vás poprvé od 19 hod. čeká svěží, chytrý a zábavný večer ve společnosti Jana Krause, Milana Lasici, Moniky Absolonové a svérázného moderátora Václava Daniela Kosíka. Připravená je totiž první z řady původních talk show Do čtveřice. Na vtipné komentáře k aktuálnímu dění a nové písně se můžete těšit čtyřikrát do roka. V prodeji je kromě ZIMNÍ již i JARNÍ díl.

Už tento rok premiéra filmu Vybíjená!

12. ledna 2015 v 15:57 | Daiva

12.března budu do kin uveden film Vybíjená! Hraje v něj trojice ze seriálu Partička (Ondřej S., Michal S., Richard G.) se Simonou Babčákovou, Simonou Krajnovou a Monikou Absolonovou- ta si tam zahrála maminku jednoho z hrdinů.
Už se těším na nějaké ukázky, jakmile se objeví hned je sem dám :)

Monika přidala koncert !

8. ledna 2015 v 19:27 | Daiva

Monika si přidala další koncert, a to v Plzni. Vypadá to, že ji solové vystoupení baví. Třeba přidá další :)
Čekala bych, že ho dá až po koncertu v Praze, ale Plzeň se Moniky dočká o měsíc dříve. V Praze vystoupí
8.4. v divadle Hybernia pod taktovkou BoomBandu Jiřího Dvořáka! Zazní písně z muzikálů a jejích alb.
A jak už obrázek napovídá, v Plzni vystoupí 23.3.2015 v Velkém sále !

http://www.foto.oko24.info/vydano/2014/20150108_002_rs.png

Monika si změnila úvodní fotku na facebooku

8. ledna 2015 v 6:22 | Daiva

Ples ve znamení muzikálů

7. ledna 2015 v 6:12 | Daiva

Monika Absolonová, královna českých muzikálů, vystoupí na plesu společnosti Medin, a.s., a novoměstské nemocnice. Uskuteční se v KD 13. února od 19 hodin. Nebude chybět ani vystoupení taneční skupiny Smyk. Veřejnost si může zakoupit vstupenky v IC za 200 Kč. A co Monika Absolonová během večera zazpívá? Zeptali jsme se jí.
Během mého vystoupení se můžete těšit na písničky, které jsem zpívala v různých muzikálech, a na závěr určitě zazní "Teď královnou jsem já", protože bez ní si žádné své vystoupení neumím představit.
Popište, jak vypadá patnáct minut před Vaším vystoupením?
Doupravuju se, pudruju, voním…a trošku se klepu. Mám vždycky trému a bojím se, aby se mé vystoupení divákům líbilo a bavilo je.
Na co se v nejbližší době těšíte a jak relaxujete?
Čeká mě premiéra Funny Girl v Ostravě, stále hraju Antoinettu v Praze, v prosinci se vrací Děvčátko do Studia Dva a na začátku příštího roku mě čekají dvě premiéry, a to Evita a Přízrak Londýna. Odpočívám nejradši doma s přítelem a psem a úplně nejvíc si odpočinu u vaření. -red-

Tento rozhovor je z konce roku 2014

Z trochu jiného úhlu pohledu: Takhle to vypadá, když si známá česká zpěvačka pohoví

5. ledna 2015 v 7:27 | Daiva
Z toho si lehnete na záda...
Na fotografii se rozvaluje známá česká zpěvačka, která však tentokrát vyměnila koncertní halu za divadelní jeviště, když přijala roli ve hře Do ložnice vstupujte jednotlivě!, kterou uvedlo Divadlo Hybernia.
Ženou na snímku je Monika Absolonová (38), jež je jen jednou z řady známých tváří, které v kousku z pera anglických autorů Raye Cooneyho a Johna Chapmana účinkují. K dalším patří například Kamila Špráchalová, Ivana Andrlová, Mahulena Bočanová, Filip Tomsa, Lukáš Vaculík, Jana Birgusová (Lída z Ulice) a další.
Název napovídá, že děj komedie se odehrává v ložnici, kterou však chce v jednu chvíli využít více párů, a tak nastanou úsměvné zmatky. Herci ovšem zaútočí nejen na divákovu bránici, ale také na oko publika. Kostýmy hry jsou totiž v některých případech více než odvážné. ■
 
 

Reklama