Monika z internetu

Absolonová je v tom až po uši: Mrkněte na vášnivou líbačku s přítelem, který si už potykal s její maminkou

2. ledna 2015 v 12:50 | Daiva
Monika Absolonová září štěstím.

Zpěvačka Monika Absolonová (38) je pořád zamilovaná až po uši do hokejisty prvoligového Kladna Tomáše Horny. Svou lásku mu neustále dávala najevo také v Divadle Hybernia, kde se konala premiéra komedie Do ložnice vstupujte jednotlivě!, ve které Monika hraje.A vydařená premiéra se samozřejmě musela pořádně zapít! Absolonová se ke svému miláčkovi neustále tulila, ten ji na oplátku vášnivě líbal...Dokonalou idylku krásně završila Moničina maminka, která Tomášovi nabídla tykání, na něž si všichni slavnostně připili. Hokejista tak byl oficiálně přijat do rodiny a maminka byla ze svého možná budoucího zetě viditelně nadšená. ■
P.S. Pokud budete mít čas, tak se určitě koukněte na fotky níže. Je na nich vidět, úplná rodinná idylka :)
(kliknutím na obrázek ho zvětšíte)
TyCCzZve g9MggcJV JNLlZXkp EaHdkDHu lXNITLR8
tASSCGLL glrwEqtA iwkl6YRD

Silvestr mezi urostlými chlapy: Mrkněte, jak Absolonová a Libuška Vojtková juchaly poslední den v roce po boku svých hokejistů

1. ledna 2015 v 13:25 | Daiva
Oslavy nového roku se nesly ve znamení lásky.

Zamilovaná Monika Absolonová (38) oslavila příchod nového roku jak jinak než se svým fešným hokejistou Tomášem Hornou, který hraje za prvoligové Kladno.Silvestr navíc oslavila se svou kamarádkou Libuškou Vojtkovou, která randí taktéž s hokejistou, Jiřím Jelínkem. A snad právě proto si holky s klukama poslední den v roce společně zabruslili!
"Doufám, že jste si poslední den roku 2014 užili. Já po osmnácti letech bruslila. Pochopitelně výborně," pochlubila se na sociální síti dobře naladěná zpěvačka, jež přidala i krásné přání pro všechny své věrné fanoušky.
"Ráda bych vám poděkovala za podporu a radost, kterou mi dáváte a ze srdce bych vám ráda popřála hodně zdraví, štěstí, lásky, pohody a at se vám splní vaše sny po celý rok 2015," napsala Monika, které přejeme ať jí láska k Tomášovi vydrží co nejdéle. ■

Srdce pro děti

29. prosince 2014 v 7:29 | Daiva
Včera se konala charitativní akce s názvem Srdce pro děti, kde se diváci setkávali s příběhy dětí, kteréjsou nemocní.
U některých příběhů se mi chtěla až brečet... Celé to probíhalo z GoJa Music Hall a ZOO v Praze- tam bylo tzv. call centrum. Dost mě udivilo, že je to na tak velkou vzdálenost (od sebe). A všude bylo, že to je živě. Pak mě to ale docvaklo :)Vystoupení z GoJa bylo zřejmě nahrané a živě byly pouze ty telefonáty... Vystupovalal tam i naše Monča, která byla i v call centru. A dokonce stala patronkou malé Anteky, která bojuje s mozkovou obrnou. Monika vymalovalal i slona, kteý šel do dražby. Celkem vy vybralo krásných 23 milionů korun!

Malování slona společně s dětmi (z mateřské školky)- kliknutím ovětšíte obrázek
Yn6cKQlN DqSg1HcS VoiSB9Ll QNnpUnme
Jako patronka
BrDxQMQm j5iebKzl I2doLnPa
Vystoupení
gsgcD7dY
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
P.S. Toto je opravdu mimo článek... nevíte zda je stránka Imgbox placená ? Odkaz na ni: imgbox.com/

ANKETA: 7 nejkrásnějších párů českého šoubyznysu: Hvězdy Novy, Mareš s Faltýnovou nebo Ochotská s Rosolem?

26. prosince 2014 v 12:08 | Daiva


Na super.cz právě probíhá anketa o nejkrásnější pár českého šoubyznysu.
Pokud se Vám Monika a Tomáš zamlouvají jako pár hlasujte pro ně v článku! .


Zatím jsou na druhém místě. Není to nic velkého, tento článek dávám spíše jako zajímavost.

Reprezentační ples města(Mladá Boleslav)opět zahajuje plesovou sezónu

26. prosince 2014 v 8:47 | Daiva

V pořadí již dvanáctý reprezentační ples města se bude konat v sobotu 10. ledna 2015 od 20 hodin v Domě kultury a otevírá se jím opět celá plesová sezona v Mladé Boleslavi.Všechny dámy budou tradičně přivítány květinovým darem. Program plesu zahájí slavnostní městská fanfára v podání Dechového kvarteta pod vedením pana Kuhna. O taneční ukázky se postará liberecká taneční skupina The Wings. Hlavní hvězdou programu bude zpěvačka Monika Absolonová v doprovodu dvou tanečnic.ZDROJ: http://www.mb-net.cz/vismo/dokumenty2.asp?id_org=9629&id=34864

A tady je plakát pro plesovou sezonu. Podle mě se jim moc poved :)
Plakát

Pekařka, nebo zpěvačka? Absolonová se pochlubila dvaceti vánočkami, za které by se nestyděla ani zkušená hospodyně

24. prosince 2014 v 13:20 | Daiva

Monika Absolonová opět napekla vánočky.

Zpěvačka Monika Absolonová (38) každý rok peče vánočky pro své kamarády a široké příbuzenstvo. I pod antibiotiky se pustila do pečení, za které by se nestyděla ani zkušená hospodyňka. A výsledek opět stojí za to!
"Takže na stole leží šestnáct vánoček, dvě se pečou a dvě čekají na troubu, vlevo pekařka, vpravo zpěvačka, přátelé mám to! Jupí! Teď bych se radši místo dalšího vaření natáhla, ale smolík pacholík, pro mě teď právě začaly Vánoce, takže i vám přeju krásné svátky," napsala zpěvačka na sociální síti pod fotku svých vynikajících výtvorů.
Moničin přítel, hokejista Tomáš Horna, si tak může libovat, jakou kuchařku se mu podařilo sbalit. Až po uši zamilovaná Absolonová mu peče a vyváří zjevně s velkou radostí a láska, kterou tento rok potkala, je pro ni tím nejkrásnějším vánočním dárkem. ■

Nemocná Absolonová se pečení ve velkém nevzdala: Těsto na vánočky ji málem vytlačilo z baráku

23. prosince 2014 v 9:23 | Daiva
Monika Absolonová ani letos pečení neodolala.
Stále ještě čerstvě zabouchnutá pěnice Monika Absolonová (38) brala přípravu na vánoční svátky vždycky vážně. Letos ji sice trochu trápí zdraví a musela těsně před svátky nasadit antibiotika, pečení svých vánoček pro příbuzenstvo a kamarády si ale přesto ani letos neodpustila. A stejně jako v minulých letech se pěkně rozšoupla.

"Tak na vánočky je letos zaděláno. Bude jich dvacet. Snad budou dobrý," napsala na svou sociální síť a přidala foto, z kterého je patrné, že ji kynoucí těsto málem vytlačilo z kuchyně.
O tom, že budou zpěvaččiny letošní Vánoce stát za to, nemusíme pochybovat. Ten nejhezčí dárek Monika dostala s půlročním předstihem v podobě hokejisty Tomáše Horny, se kterým podle našich informací intenzivně pracují na miminku.

Absolonová nezahálí: Po půl roce plánuje miminko!

1. prosince 2014 v 14:45 | Daiva
Monika Absolonová s novým přítelem
Dlouhou dobu se štěstí na Absolonovou usmívalo jen po pracovní stránce, konečně to vypadá, že se jí začalo dařit i v soukromí. "Jsme spolu hrozně šťastní," prozradila Blesku na předávání Českých slavíků.
Monika už je ve věku, kdy by měla ráda rodinu. "Stát se to může a rozhodně tomu nijak nebráníme," dodal s tajemným úsměvem Tomáš. "Moje biologické hodiny tikají, a pokud to přijde, tak se ani jeden zlobit nebudeme," odtajnila své plány zpěvačka. A že to přijít může každým dnem (pokud už neudeřilo!).

Monika Absolonová si svého hokejistu hýčká: K narozeninám mu koupila oblek, aby s ní ladil na Slavících

30. listopadu 2014 v 16:03 | Daiva
Monika Absolonová (38) si své partnery vždy hýčkala. Výjimkou není ani současný, hokejista Tomáš Horna, s nímž poprvé vyrazila na velkou společenskou událost. Doprovázel ji na ceny Český slavík a Monika, zatímco sama měla šaty půjčené, příteli pořídila nový oblek.
"Byla to práce mého stylisty, který mu ho vybral. Tomáš není právě sběratelem obleků a tak ho ode mě dostal k narozeninám. Určitě si nic jiného nepřál," smála se Monika. "Byl jsem takový pokusný králík, vůbec jsem se do toho nemontoval. Přišel sem Filip, oblékl mě do prvního obleku, do toho jsem se ale nevešel, protože asi nepočítal s postavou hokejisty, ale druhý už skvěle seděl a šli jsme," popsal Super.cz Tomáš Horna.
Nás zajímalo, jak se Tomáš sžívá s pozorností médií, která je na něj vedle nové partnerky, známé zpěvačky, upřena. "Neřeším to. Jsem tady s Móňou a vždycky se podržíme navzájem. Je pravda, že takovéhle akce jsem nezažil, ale pro mne je důležité, že jsem tady s ní, nekoukám kolem sebe. Když mě někdo vyfotí, tak vyfotí, když ne, tak ne," uzavřel Horna.

Moniky plány pro rok 2015

21. listopadu 2014 v 15:53 | Daiva
Příší rok bude mít Monika opravdu plný! Mimo to, že bude vystupovat v několika talkshow, soukromých akcí a pod. Chystá i 3 premiéry! A to muzikálů Evita, Přízrak Londýna a Funny Girl.
Bude i nadále hrát Antoinettu- královnu Francie, Noc na Karlštějně. Několik činoher. + chystá solové vystoupení. No učitě se nudit nebude:) A my máme další inspiraci, kam za kulturou...
V celém článku jsem Vám napsala o projektech, které jsou níže na obrázcích( abyste věděli o čem to asi bude).....

Fotka: Příštích pár měsíců bude....:-)

Ostrý jazyk Jany Postlerové o moderátorech Atleta roku: Absolonové text lítal!

10. listopadu 2014 v 13:06 | Daiva

Jak hodnotí hlasová lektorka Jana Postlerová Moniku Absolonovou a Aleše Hámu

Atlet roku se bez Moniky Absolonové a Aleše Hámy už snad neobejde. Moderovali ho už poněkolikáté a i letos pobavili jak sportovce, tak diváky. Co ale na jejich projev říká hlasová lektorka Jana Postlerová?
Monika Absolonová a Aleš Háma jako moderátoři a spoluautoři scénáře působili příjemně a uvolněně. Evidentně jim bylo ve společnosti našich nejlepších atletů dobře. Dojem byl až domácký.
Při čtení minimedailonů ale bylo znát, že Aleš Háma je vystudovaný herec. Monice, která je vynikající zpěvačka, přece jen dělá potíže čtený přednes. Nedokázala se srovnat s dýcháním, polykala koncovky a zřejmě jí nikdo neřekl, že jednou ze zákonitostí verbálního projevu je důraz vždy na předložky. Pak text příliš "lítá". Do budoucna to ale jistě zvládne.

VÍCE FOTEK V CELÉM ČLÁNKU

VIDEO! Máme důkaz, že Absolonová mluví stejně vulgárně jako prezident Zeman

6. listopadu 2014 v 16:03 | Daiva

Zpěvačka Monika Absolonová (38) nemá ráda přetvářku a v civilu mluví tak, jak jí zobák narostl. Zřejmě po vzoru Miloše Zemana (70) vulgaritami nešetří ani na veřejnosti.
Jak uvádí dnešní vydání časopisu SEDMIČKA, zpěvačka sprostá slova neřeší. "Ty vole, debilní, na hovno, ty ses posrals, pračku na č**ky, srala bych se s tím...," to jsou jen některá slova, která použila jako host v talk show Honzy Dědka 7 pádů.
Schválně se podívejte na video. Možná vás její projev překvapí stejně jako nás...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kdo se o ní zajímá dlouho, jistě ví, že Monika hold mluví to co si myslí a tak jak ji pusa narostla.
To není žádná velká novinka. :))
Daiva

Jak se Monika seznámila s Tomášem Hornou

17. října 2014 v 9:23 | Daiva

Monika Absolonová v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.
"Tomáš byl při našem prvním setkání hrozně normální. Potkali jsme se úplně mimo hokej, takže jsem ani neměla tušení hned, že je hokejistou. Do teď mě většina chlapů balila buď tak, že nad mým vystupováním ohrnovala nos, nebo naopak dělali, že mě už leta obdivují. Ale Tomáš mě okouzlil a měl mě rád ne jako zpěvačku, ale jako Moniku," dodala zpěvačka, která před pár dny na koncertu Královny popu předvedla společně s jejími kolegyněmi fantastický výkon a oblékla sexy šaty. Na její vystoupení se přijel podívat právě i Tomáš a ze své drahé nemohl spustit oči. Bylo na nich vidět, že se mají opravdu velmi rádi.

Jak nám stárnou královny popu? Tyhle fotky Absolonové a Csákové dělí rovných deset let

14. října 2014 v 19:21 | Daiva
Ilona Csáková s Monikou Absolonovou opět zapějí na Královnách popu.

Zpěvačka Monika Absolonová (38) už je natěšená na dnešní galakoncert Královny popu, který je mimo jiné věnován památce Ivety Bartošové (✝48).Na pódiu se společně sejde také s Leonou Machálkovou (47), Bárou Basikovou (51), Ilonou Csákovou (44) a dalšími zpěvačkami.
Všechny dámy už od včerejška pilně zkouší, aby na koncert byly pořádně připravené. Absolonová se i tak včera večer na sociální síti pochlubila společnou fotkou s Ilonou Csákovou.
"Zkoušíme s Ilu Csákovou na Královny popu," napsala pod snímek Absolonová, která se nechala slyšet, že bude mít určitě velkou trému.Po boku Csákové si Absolonová zazpívala na Královnách popu už před deseti lety. A také tehdy obě veselé zpěvačky zapózovaly na společné momentce.
Od té doby uplynulo moře času a u obou dam se toho hodně změnilo. Csáková se vdala a porodila dva syny, zatímco Absolonové nevyšel vztah s podnikatelem Vráťou a štěstí v lásce našla až letos v náruči hokejisty Tomáše Horny. Sami jsme zvědaví, jak bude vypadat společná fotka obou vynikajících zpěvaček za dalších deset let...
A TADY JE I ANKETA. Otázka zní: Která je podle nás opravdová královna popu... Hlasovat můžete po kliknutím na odkaz a pod článkem naleznete otázku...

30 000 !!!

12. října 2014 v 13:53 | Daiva


Monika dosáhla na svém facebookovém profilu už více než 30 000 fanoušků ! Ještě v únoru tohoto roku do bylo 9 000. A mně nezbývá nic jiného ,než gratulovat!

 
 

Reklama