Monika z internetu

7 pádů Honzy Dědka

12. října 2014 v 11:53 | Daiva

Monika bude hostem 7 pádů Honzy Dědka! Spolu s ní přijdou i Marek Ztracený,Ondřej Havelka a Kazma.
Snad někdo pořídí i kousek rozhovoru a dá ho na internet...
Fotka

Další info o novém vztahu...

4. října 2014 v 12:18 | Daiva
Monika Absolonová a Tomáš Horna jsou krásný pár.

Jak to vypadá, tento měsíc tu bude více článků na toto téma. Nevím, jak se k tomu vyjádřit. Jsem ráda za to, že má Monika po delší době přítele. Ale začíná se to uzlovat. Vzniká milostný trojúhelník. Ozvala se totiž i manželka Tomáše Horna ,a ta tvrdí, že Monika a on spolu nechodí několik měsíců ,ale týdnů. A další divná situace je, že prý chtěl Horna ještě v srpnu miminko s jeho ex. Tak opravdu nevím... Měli by si to nějak ujasnit....

Hlasujte pro Moniku do ČESKÉHO SLAVÍKA!

3. října 2014 v 14:52 | Daiva
Pozor na změnu tel. čísla! Díky změně tel. čísla jsou smsky zpoplatněny stejně jako jiné a i proto vám již nepřijde potvrzovací sms. Vás hlas ale samozřejmě platí!
A pres internet zde: http://slavikmattoni.seznam.cz/
Fotka: Pozor na změnu tel. čísla! Díky změně tel. čísla jsou smsky zpoplatněny stejně jako jiné a i proto vám již nepřijde potvrzovací sms. Vás hlas ale samozřejmě platí! Děkujeme moc!

Další prestižní ocenění. Absolonová může jásat

3. října 2014 v 9:34 | Daiva

Monika Absolonová ztvárňuje v muzikálu Antoinettu.

Původní český muzikál Antoinetta - královna Francie právě vstupuje do své druhé divadelní sezóny a hned na začátku slaví úspěch u mladých diváků. Muzikál autorů Jiřího Škorpíka, Jiřího Hubače a Pavla Vrby získal ocenění Nejlepší představení sezóny 2013/2014, které pravidelně uděluje Klub mladých diváků.!

A mně nezbývá nic jiného něž gratulovat!

Nové informace o vztahu Moniky a Tomáše Horny!

1. října 2014 v 12:29 | Daiva
Monika Absolonová a Tomáš Horna jsou krásný pár.

Střašně nerada se vrtám v něčích vztazích. Ale jelikož mám fanblog o Monice, tak sem nějaké nové informace dát "musím". Nahoře můžete vidět 1.fotku nového páru! Tomáš Horna Moniku navštívil po představení. A jinak se internetem rozneslo, že je Tomáš Horna ženatý a má dceru.
Ano je to pravda. Ale je "ženatý" v jiném slova smyslu. Právě je ve fázi rozvodu(prý už pár let,takže ještě před tím,než se Monika a Tomáš Horna setkali). A dceru opravdu má.
Monika o jeho vztahu ví od začátku a ještě se k tomu vyjádřila super.cz :
"Od začátku jsem věděla, že je Tomáš ženatý i že má dceru.Nejsem ta, která by ho odvedla od rodiny a Tomáše považuji za skvělého tátu."

Znovu zaláskovaná Monika Absolonová kápla božskou a poprvé promluvila o svém mladším příteli

24. září 2014 v 15:33 | Daiva
Monika Absolonová už několik měsíců loká nápoj lásky s hokejistou Tomášem Hornou.
Kdo si počká, ten se dočká. Tohle přísloví platí určitě na zpěvačku Moniku Absolonovou (37), která déle než rok a půl žila single život a s žádostivostí v očích navštěvovala jednu kartářku za druhou se zvídavou otázkou, kdy už konečně potká toho pravého.
Teď je představitelka muzikálových hrdinek čerstvě zamilovaná a o své nové lásce, hokejistovi Tomáši Hornovi (33), kterého se dařilo několik měsíců před médii tutlat, poprvé promluvila.
"S Tomášem spolu chodíme už několik měsíců. Jediné, co vám mohu říct, je, že jsem opravdu šťastná. Zažívám okamžiky, o kterých jsem si ještě před půl rokem myslela, že už třeba nikdy nemusí přijít. To, že jsme se s Tomášem potkali, beru jako velký dar," vyznala se Super.cz okatá zpěvačka s tím, že si Tomáše oblíbila i její rodina.
Jediný menší háček viděla zprvu zamilovaná popová diva ve vzdálenosti, neb se švarný jinoch hokejkou na ledě ohání až ve slovenské Žilině. I tohle ale nakonec vyřešil osud.
"Já prostě věřím na znamení. Ještě před tím, než jsme se s Tomášem potkali, jsem kývla na obnovenou premiéru mé milované Funny Girl v Ostravě. A chvilkama jsem si říkala, že tam na konci republiky budu možná úplně ztracená. Teď vím, že nebudu. Z Ostravy do Žiliny je to kousek," uzavřela vyprávění Monika, která se s novou energií po prázdninách brzy vrhne na jeviště coby Antoinetta - královna Francie

VIDEO: Nová láska Moniky Absolonové? Kvůli hokejistovi už měla zánět ledvin!

20. září 2014 v 6:43 | Daiva
Zpěvačka Monika Absolonová (37) už je několik měsíců šťastná po boku hokejisty Tomáše Horny, který hraje extraligu na Slovensku. Monika tak kvůli lásce často pendluje mezi Prahou a Žilinou. O novém partnerovi nechce zatím mluvit, přiznala ale, že je zadaná.
"Jsem šťastná, velmi šťastná ve svém osobním životě. Začínám z toho být nesvá. Je to až vtipné. Absolonová má v 37 letech chlapa," směje se zpěvačka. "Ještě to mohlo dopadnout tak, že si najdu holku," dodala se smíchem.Kvůli podpoře partnera už byla i vážně nemocná. "Chodím na hokej moc ráda, vždycky jsem ráda chodila na hokej. Exmanžel byl hokejista, tak mě to naučil. Teď jsem byla nedávno a měla jsem z toho zánět ledvin," přiznala Absolonová, která na premiéru Fantoma opery vyrazila s kamarádkami."Moc se mi to líbilo. Obdivuji Františka Janečka, že to zvládnul a Fantoma, který je jeden z nejnákladnějších muzikálů světa, přivezl do Prahy. Byla to radost. Byli skvělí," dodala zpěvačka.

Oficiální: Monika má přítele!

18. září 2014 v 16:45 | Daiva
Monika potvrdila ,že momentálně prožívá velké štěstí v lásce.
A to na 2.premiéře Fantoma Opery. WWW.BLESK.CZ

Zaláskovaná Absolonová září štěstím: Usmívá se jako zamilovaná puberťačka, když jede za svým milencem na Slovensko

17. září 2014 v 15:56 | Daiva
Monika Absolonová je opět zadaná...
Zpěvačka Monika Absolonová (37) opět září štěstím. A může za to jak jinak než kouzelná čarodějka láska. Jak už Super.cz informoval, zpěvačka se, stejně jako její velká kamarádka Libuška Vojtková, zakoukala do hokejisty.
Monika se zamilovala do českého hokejisty Tomáše Horny (33), který hraje za slovenský extraligový klub Žilina. Zpěvačka má v Praze spousty pracovních závazků, a tak za Tomášem dojíždí vlakem na Slovensko. A jak je patrné z fotky, kterou zveřejnila na sociální síti, vzdálenost pro ni zatím nepředstavuje žádnou překážku.
"Právě mi definitivně skončilo flákání. Vrátila jsem se ze Slovenska, kam se ale určitě ráda budu často vracet, protože mi tam je nejlíp ze srdečních důvodů," napsala fanouškům smějící se zpěvačka, která konečně vypadá velmi šťastně.
Monika Absolonová má pro "hokejky" zřejmě velkou slabost. Nejenže hokej ráda sleduje, ale navíc byla vdaná za hokejistu Václava Eiselta. Tak doufejme, že podruhé už jí vztah se sportovcem vyjde. O Tomáši Hornovi se zase před dvěma lety spekulovalo, že měl pletky se zpěvačkou Yvettou Blanarovičovou (50). Zpěvačky se mu tak zřejmě také velmi líbí... ■

Adminka blogu: Já jen doufám,že je to oficiální, dost věcí tomu naznačuje. Takže přeju v novém vztahu jen krásné okamžiky plné lásky...

Absolonová Fantoma neustála: Střevíce zula a hodila je přes rameno!

17. září 2014 v 15:54 | Daiva
Monika Absolonová sundala na Fantomovi střevíce a hodila si je přes rameno.
Jak Monika Absolonová ukázala na druhé premiéře Fantoma Opery, rozhodně se neřídí heslem "pro krásu se musí trpět". Jinak by si totiž nevyzula ze svých střevíců se šněrováním až do půli lýtek.Samozřejmě až na po premiérovém večírku, na kterém dováděla se svým kamarádem Mariánem Vojtkem. A jelikož měla Monika plné ruce a nevěděla kam s botami, vymyslela velmi praktickou vychytávku.Šňůrky od střevíců svázala dohromady a přehodila si je přes rameno. V jedné ruce tedy nadále mohla držet sklenku vína a v druhé své růžové psaníčko. Monika je zkrátka ženská do nepohody.

Monika na titulce časopisu Vlasta!

6. září 2014 v 18:29 | Daiva
Moniku momentálně můžeme vidět na titulní straně časopisu Vlasta, kde je s ní velký
rozhovor s novýma fotkama. A zeptali se i na jejího údajného nového přítele. Ona
ho nezapřela a ani nevyvrátila. Ale to, co říká potom, už nějakou lásku naznačuje...
Já už to mám doma, takže až to bude "starší" tak sem kousek rozhovoru napíšu.

Monika v 1. třídě

1. září 2014 v 16:39 | Daiva
Zpěvačka Monika Absolonová (35) na maškarní v 1.třídě
"Na prvním maškarním bále v první třídě jsem šla za berušku, protože za bonbon, za který jsem chodila pokaždé, to už nešlo. Krásné růžové šatičky mi zdobily barevné bonbóny a děti je ze mě strhávaly a jedly. Takže musela nastoupit právě beruška." WWW.BLESK.CZ

Monika Absolonová získala roli ve filmu: Víme, kde a s kým si zahraje

27. srpna 2014 v 13:50 | Daiva

Monika Absolonová

Že by Monika Absolonová (37) začala fušovat do řemesla hercům? Díky pořadu Taxík má s kamerou bohaté zkušenosti, dívá se na ni moc hezky, a tak proč ne.
Zpěvačka získala roli v právě natáčeném filmu Vybíjená, jenž vzniká pod režijním vedením Petra Nikolaeva na motivy Vieweghova stejnojmenného románu.
Role je to malinká, o to větší radost z ní Absolonová má. "Tak točím Vybíjenou! Druhý a zároveň poslední natáčecí den. Pan režisér Petr Nikolaev je moc milý a klidný. Zatím. Odpoledne mám víc textu než teď. A kdyby Vás zajímalo, co hraju, tak maminku hlavní ženské postavy!" podělila se zpěvačka se svými fanoušky a přáteli na sociální síti a text doprovodila mnoha smajlíky.
Ve filmu si rovněž zahrají například Simona Krainová, Linda Bartošová (starší a mladší hlavní ženská postava), Simona Babčáková, Richard Genzer, Ondřej Sokol, Michal Suchánek a další.
Tak se těšíme, snad z těch dvou natáčecích dnů z Moniky ve filmu po střihu něco zbyde. ■

Monika na poctu Ivety Bartošové nevystoupí+Královny popu

21. srpna 2014 v 16:57 | Daiva
Před pár dny se internetem mihla informace, že se bude konat památkový koncert Ivety Bartošové.Ten prý měl organizovat Michal David a Monika. Ale ta o akci dokonce ani nevěděla.
Jsem ráda, že Monika není člověk, který by se "zviditelňoval" na ostatních.
Zjistila jsem to díky jedné paní, která měla stejný názor a napsala to Monice-ta odepsala=
"Ja nic neporadam. Jsem pozvana, abych vystoupila na koncerte Kralovny popu. A nic dalsiho nevim. Diky Vam jsem se o tom docetla. Opravdu nejsem typ cloveka, ktery by parazitoval na nestesti druhych."
+
A tím se dostávám k dalšímu tématu.Potvrdila své pozvání a tím pádem i vystoupí na Královnách popu !

Trpký návrat ze svatební cesty: Čerstvě vdanou maminku Moniky Absolonové vykradli

20. srpna 2014 v 16:13 | Daiva

Maminka Moniky Absolonové se po svatební cestě dočkala nepříjemné události.
Když jste až moc šťastní, osud zařídí, aby vám to aspoň trochu ztrpklo. Tak to vidí i maminka zpěvačky Moniky Absolonové (37), která se nedávno vdala za svého dlouholetého přítele Zbyňka. Užila si ještě svatební cestu na ostrově Malta, ale po návratu přišel šok.
"V sobotu jsme přiletěli a v neděli nám vykradli dům, kde teď bydlí Zbyňkův syn Honza. Bylo někdy v půl šesté odpoledne, dveře byly úplně na dranc. Policisté říkali, že na to zloději museli použít aspoň tři druhy páčidel, aby se tam dostali. A aby toho nebylo málo, ukradené věci odvezli v autě, které stálo na zahradě," vyprávěla.
"Zmizela elektronika, počítače, notebook, drahý fotoaparát se stativem a odvezli celý trezor, kde byly nejen nějaké peníze a šperky, ale také doklady. Autem dojeli do podzemního parkoviště na Hájích, kde se zbavili GPSky a dál už byli nevystopovatelní," uzavřela Blanka Absolonová.
POZN.ADMIN.: Přeju novomanželův trpělivost...


 
 

Reklama